Долар оговтується після перемоги Трампа. Прогноз курсів валют в Україні

15 ноября 2016

Протягом тижня в українських обмінниках здорожчав долар. Ще минулої неділі він коштував 26,25 грн. Нині ж – 26,70 грн. Така реакція – на перемогу республіканця Дональда Трампа на президентських виборах у США.

Євро навпаки дешевшає: мінус 30 копійок за тиждень – від 29,25 грн до 28,95 грн. Експерти кажуть, що на світових ринках європейська валюта почала дешевшати ще тиждень тому. От тенденція і докотилося до України. 

"Готівкова гривня (наступного тижня) буде коливатися в межах 26-27. Гривня знецінилася через паніку з приводу несподіваних для населення результатів виборів у Сполучених Штатах. Але на міжбанку безготівкова гривня залишається відносно стабільною, тому ми вважаємо, що до кінця тижня паніка вщухне", – говорить головний фінансовий аналітик агентства "Експерт Рейтинг" Віталій Шапран і вперто твердить, що для ажіотажу причин немає.

Отже, доларовий стрибок – штучний і тимчасовий. Експерт запевняє, що українська сталь росте в ціні, тож об'єктивно причин нервуватися немає.

Але Олена Коробкова з Незалежної банківської асоціації має контраргументи.

"Валютний коридор буде в межах 26,30-27,20 гривні. Факторами, які тиснуть на гривню, є те, що минулої п'ятниці в США був вихідний і розрахунки в доларах не здійснювалися. Тож тиждень ми почнемо з подвійного попиту на валюту і це тисне на гривню. Ну, і вже ясно, що у вівторок, коли ми мали отримати транш МВФ, його не буде, і це негативно впливає на курс", – пояснює Коробкова.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

«Умные» фары Mercedes Digital Light отобразят проекционную картинку на дороге 6 декабря 2016

Бренд Mercedes-Benz, принадлежащий немецкому концерну Daimler AG, рассказал об инновационных интеллектуальных фарах головного освещения Digital Light.

Google выпустила приложение для поиска близких 6 декабря 2016

Программа позволяет пользователям делиться информацией о своем местонахождении с друзьями и родственниками.

Seat рассекретил обновленное "заряженное" семейство Leon Cupra 6 декабря 2016

На европейском рынке заказы на самый мощный хэтчбек Seat Leon Cupra 300 и универсал Seat Leon ST Cupra 300 уже принимаются.

+ Добавь комментарий
 

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое