Кабмін відпустив ціни на продукти у "вільне плавання"

2 октября 2016

Відсьогодні, 1 жовтня, в Україні почав діяти пілотний проект уряду щодо скасування державного регулювання цін на продукти харчування.

Нововведення діятиме до  1 січня 2017-го. Відповідне рішення Кабінет міністрів ухвалив  22 вересня.

"Проект постанови розроблено з метою практичного дослідження дієвості цінового регулювання, що регламентується постановою уряду від 1996 року номер 1548, і подальшого ухвалення рішення про доцільність такого регулювання", – наголошував перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову.

Призупинять регулювання цін зокрема на дитяче харчування, хліб, борошно, крупи, яйця, соняшникову олію та м'ясо-молочні продукти. Раніше експерти зазначали, що ціни на ці продукти не повинні б суттєво зрости. Адже підприємці вже давно знайшли способи обходити нормативи. Скажімо, на 0,1% змінюють показник жирності молока, масла чи сметани й автоматично не підпадають під держрегулювання.

Раніше повідомлялося, що зз 1 жовтня в Україні тимчасово скасують державне регулювання цін на продукти харчування. Експеримент, який триватиме до кінця року, є антикорупційним кроком та покликаний подолати один з інструментів тиску на бізнес, наголошував глава Кабміну Володимир Гройсман. 

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ученые выявили неожиданное свойство красного вина 23 октября 2016

В Испанском национальном исследовательском центре сделали неожиданный вывод о способности красного вина помочь в профилактике кариеса. Ученые обнаружили в вине элементы, которые могут уничтожать опасные бактерии, вызывающие кариес...

Остеопороз признали мужской болезнью 23 октября 2016

Хотя остеопороз называют болезнью женщин, его жертвами могут становиться и представители сильного пола.

В сети появилось фото маленькой дочки Аллы Пугачевой 23 октября 2016

Снимок с ребенком опубликовал крестный – Игорь Николаев 

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ООО "Союз М" 0.4
ООО "Союз М"

Отзывов: 1

Каталог отзывов