Набирає чинності закон про захист ошуканих вкладників

20 ноября 2016

У суботу, 19 листопада, набирає чинності закон про захист ошуканих вкладників, який зокрема дозволить повернути кошти вкладникам банку "Михайлівський".

Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг" №1736-VIII ініціював президент Петро Порошенко.

Додамо, що після набрання законом чинності  Фонд гарантування вкладів протягом 20 робочих днів повинен буде розглянути документи і розпочати виплати жертвам махінацій.

Кошти вкладникам повертатимуть в гривні, а гроші для виплат, які залучать до ліквідаційної маси неплатоспроможного банку, Фонд має стягнути з небанківських фінансових установ, куди ошукані люди вкладали кошти.

Нагадаємо, через три дні після того, як президент вніс документ до парламенту, 15 листопада відповідний законопроект підтримали 285 нардепів, а спікер підписав та передав його президентові.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Смартфон Elephone S7 Limited Edition выйдет с чипом Helio X25 на борту 7 декабря 2016

Компания Elephone опубликовала тизер-изображение смартфона S7 Limited Edition, который в скором времени присоединится к аппаратам S7 и S7 mini.

Беспилотные электромобили отправят под землю 7 декабря 2016

Система под названием Cartube позволит электромобилям быстро перемещаться и перевозить больше людей

Гомеопатию прижмут к ногтю 7 декабря 2016

Гомеопатия – практика, которая применялась в медицине в течение многих столетий, но всегда оставалась спорным методом, в основном, поскольку ее принципы не были признаны научными.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое