Нацбанк дозволив самоліквідуватися Фінексбанку

19 ноября 2016

Національний банк України дав згоду на ліквідацію Фінексбанку за ініціативою його власників та відкликання ліцензій банку.

Про це йдеться у повідомленні НБУ від 18 листопада.

Рішення про самоліквідацію Фінексбанк ухвалив на загальних зборах акціонерів банку 22 вересня. Причина такого рішення – складне становище на ринку фінансових і банківських послуг та невизначеність щодо можливих напрямків і джерел подальшої капіталізації банку

В НБУ зазначили, що при самоліквідації банк самостійно погашає всі зобов'язання перед клієнтами. В такому випадку не виникає жодного навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.  

На 17 листопада Фінексбанк мав достатній рівень ліквідності для розрахунків з клієнтами. Обсяг високоліквідних коштів становив 21 млн. грн. Загальний обсяг зобов'язань банку – 6,5 млн. грн., з них перед юридичними особами – 3,5 млн. грн., фізичними особами – 0,9 млн. грн. Таким чином, у банку достатньо ліквідних коштів для виконання своїх зобов'язань перед кредиторами та вкладниками у повному обсязі без зовнішніх залучень.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

В Африке начнут выпускать дешевые смартфоны 6 декабря 2016

Займется выпуском мобильных устройств стартап из ЮАР Onyx Connect 

Дженнифер Лоуренс на премьере фильма "Пассажиры" в Берлине 6 декабря 2016

Сейчас Дженнифер Лоуренс занята продвижением своего нового фильма "Пассажиры" (Passengers). Пару дней назад 26-летняя актриса представила научно-фантастический триллер в Берлине

Патрисия Каас возвращается на большую сцену (видео) 6 декабря 2016

Альбом "Патрисия Каас" будет первым после 13 лет молчания

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Адонис - Adonis  
Адонис - Adonis

Отзывов: 2

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое