НБУ вводить в обіг присвячену волонтерам монету

10 октября 2016

12 жовтня Національний банк вводить в обіг нову 5-гривневу пам'ятну монету "Україна починається з тебе". Її присвятили волонтерству в Україні.

"Присвячена волонтерській діяльності в Україні, небувалий розмах якої припадає на час подій Революції гідності та початок військового конфлікту на Сході України. Волонтерський рух в Україні об'єднав суспільство, створивши дієву мережу громадських ініціатив та об'єднань, які взяли на себе вирішення найгостріших та найбільш невідкладних проблем країни у складний для неї час. Волонтерство – це прояв здатності до консолідації, суспільної відповідальності, гуманізму та служіння народові", – зазначили в НБУ.

На аверсі монети розміщений тризуб із різновеликих стилізованих сердець, що символізують самопожертву та добродійництво. На реверсі – абрис українського воїна із символічним синьо-жовтим серцем, до якого з усіх боків протягнуті стилізовані долоні з серцями, що символізують любов, турботу, опіку, пожертву та доброту.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Забавные бамбуковые медвежата из китайского детского сада для панд (ФОТО) 22 октября 2016

Каждый год маленьких панд, появившихся на свет в заповеднике, отправляют в своеобразный детский сад, где за ними присматривают сотрудники центра.

Фитнес-красавица из Днепра поразила американского рэпера мускулистыми бедрами (фото) 22 октября 2016

Бахар Набиева также известна частными сеансами стриптиза в режиме он-лайн

ТОП-10 вымерших животных с удивительными особенностями (ФОТО) 22 октября 2016

Новые находки среди прошлого показывают, что отдельные виды были настолько странными, что ученые не знают, что и делать с ними.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ведекон ООО 1.5
Ведекон ООО

Отзывов: 1

Volta bikes - e-bike.com.ua 0.1
Volta bikes - e-bike.com.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов