Після ліквідації "схеми Онищенка" прибуток "Укргазвидобування" зріс уп'ятеро

23 ноября 2016

За майже півроку після ліквідації так званої "схеми Онищенка" в державному ПАТ "Укргазвидобування" прибуток зріс до 162 млн 332 тис. грн. Це "вп'ятеро більше, ніж майже за три роки спільної діяльності держкомпанії зі структурами, підконтрольними народному депутату Олександу Онищенку".

Про це йдеться в повідомленні Національного антикорупційного бюро України.

"Кошти на рахунки державного підприємства почали активно надходити після ухвалення судом рішень про розірвання зазначених угод між державною компанією і підприємствами, підконтрольними Онищенку: ТОВ "Надра Геоцентр", ТОВ "Фірма "ХАС" та ТОВ "Природні ресурси+". Майже трирічна співпраця цих структур із ПАТ "Укргазвидобування" забезпечила останнє всього 25,158 млн грн прибутку", – констатують у НАБУ.

Нагадаємо, 15 червня Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявили про викриття організованого злочинного угруповання, що завдало збитків державі у розмірі 3 млрд грн. Слідство вважає, що організатором корупційної схеми є нардеп Онищенко, який утік за кордон та нині перебуває у національному розшуку.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Отрицательные калории: 7 лучших овощей, которые помогут похудеть 7 декабря 2016

Обратите внимание на овощи, которые помогают быстрее сжигать жир благодаря отрицательной калорийности.

Избыток железа грозит серьезными проблемами со здоровьем 7 декабря 2016

По данным исследования ученых из Университета Восточной Финляндии, малейшее повышение содержания железа в организме способствует заболеваемости сахарным диабетом 2 типа.

NextEV планирует построить электрический кроссовер 7 декабря 2016

Китайская компания NextEV выпустит под своим новым брендом NIO полностью электрический вседорожник, который будет конкурировать с Tesla Model X.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

ProfArt Academy 0.6
ProfArt Academy

Отзывов: 3

Juliana Style 1.9
Juliana Style

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое