Порошенко відмітив значний прогрес у обороноздатності та пообіцяв гроші на нове озброєння

14 октября 2016

Президент Петро Порошенко констатував, що Україна на сьогодні досягла такого поступу у зміцненні обороноздатності, що може створювати професійне військо. Наступного року на закупівлю та ремонт озброєння для української армії, за його словами, планується витратити близько 11 млрд грн.

Про це президент України Петро Порошенко повідомив після церемонії складення урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна сьогодні у Києві.

"Не все, що здатен виробити ВПК, ми можемо дозволити собі придбати. Тим не менше, наступного року на закупівлю та ремонт озброєнь плануємо витратити близько 11 млрд грн", – заявив глава держави.

"Важливою особливістю цього року став перехід комплектування Збройних сил України та інших силових структур на контрактну основу. Весною 2014-го в умовах фактичної відсутності армії на фронт пішли добровольчі батальйони. Згодом ставку було зроблено на часткову мобілізацію", – зауважив він.

"Тепер же ми досягли такого прогресу у зміцненні обороноздатності, коли можемо дозволити собі створювати професійне військо", – наголосив президент.

За його словами, лише цього року контракти підписали 57 тис. осіб.

"А із тих, хто вже відслужив і повернувся додому, створено оперативний резерв першої черги у складі майже 100 тис. військовослужбовців, і вже проведено вперше в історії нашої держави серйозні навчання за участю резервістів", – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко впевнений, що російська агресія, яка все ще триває, та військова загроза зі Сходу очевидна на довгу історичну перспективу. І нам, за його переконанням, вже є чим зустріти непроханих гостей.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Эксперимент доказал, что люди с разными группами крови должны соответственно питаться 28 октября 2016

Медики заявили, что каждой группе крови соответствует определенный рацион питания.

Автомобили Ford получили медиасистему SYNC 3 с голосовым управлением на русском языке 27 октября 2016

Автопроизводитель Ford сообщил о том, что автомобили компании для российского рынка теперь оснащаются «умной» мультимедийной системой SYNC 3 с голосовым управлением на русском языке.

Проблема «всезнаек» – отсутствие… знаний 27 октября 2016

Иллюзии знания – неадекватно завышенное представление о собственной эрудиции и чувство осведомленности – мощная преграда для обучения. Что вы должны знать про «всезнаек»?

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Пуфетто - Pufetto 1.6
Пуфетто - Pufetto

Отзывов: 1

Каталог отзывов