Тріщина в метро побільшала: активісти з "Героїв Дніпра" звернуться до ГПУ

16 октября 2016

Стан станції метро "Героїв Дніпра" у Києві, поблизу якої було розпочато будівництво торговельного центру "Оазис"продовжує погіршуватися. Про це 12 жовтня під час акції протесту під стінами Генпрокуратури повідомила активістка Тетяна Кирійчук.

трещина на Героев Днепра

"Героїв Дніпра" зараз знаходиться в жахливому стані. Тріщина на платформі побільшала, є ймовірність, що вона трісне навпіл", - розповіла Кирійчук.

Активісти планують під час спілкування з представниками ГПУ передати їм звернення щодо припинення будівельних робіт на "Героїв Дніпра".

"Сьогодні ми передаємо заяву до ГПУ на ім'я Луценка про те, щоб накласти арешт на будівельну техніку забудовника і припинити роботи щодо будівництва торговельного центру за статтею 197-1, частина 3 Кримінального кодексу України "Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво", - повідомила активістка руху "Фонд порятунку Києва" Оксана Костюкевич.

Як повідомлялося, у Києві на перехресті Оболонського проспекту та вулиці Героїв Сталінграду розпочали будівництво торгово-розважального комплексу "Оазис". Місцеві жителі масово незадоволені будівництвом поблизу станції метро.

У вересні в результаті будівельних робіт на станції "Героїв Дніпра" було пошкоджено стелю. Також пасажири помітили тріщини на платформі. При цьому забудовник заперечує небезпеку будівництва.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництво ТРЦ "Оазис" над станцією метро "Героїв Дніпра" не буде проходити без громадських обговорень.

 

kiyany.obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Забавные бамбуковые медвежата из китайского детского сада для панд (ФОТО) 22 октября 2016

Каждый год маленьких панд, появившихся на свет в заповеднике, отправляют в своеобразный детский сад, где за ними присматривают сотрудники центра.

Кормилец: реклама белорусских тракторов покорила Канны (Видео) 22 октября 2016

Ролик под названием Кормилец рассказывает о работе белорусских тракторов в разных уголках планеты

В Германии требуют чаще использовать спецназ в борьбе с терроризмом 22 октября 2016

Это необходимо, чтобы не повторились ошибки, допущенные при задержании Джабера аль-Бакра.

Виталий (Гость) 16 октября 2016

Киев, ул. Героев Днепра

Редакторы хоть читают то, что пишется грамотеями-журналюгами? Испоганили нужную тему. Оболонский проспект НИКОГДА не пересекался с ул. Героев Сталинграда.И строительство Оазиса не ВОЗЛЕ станции метро, а НЕПОСРЕДСТВЕННО НАД ней. И ничего мы уже не сделаем. Бабло уже победило. Пока несколько десятков НАС киевлян там не ПРИДАВИТ - ни Ю`га П`гоку`гог ни боксер не шевельнутся. Общественные слушанья - отмазка. Мне предлагали 500 грн за участие в митинге в поддержку строительства - я, как строитель по образованию и бывший работник контролирующей службы послал этих активистов подальше. А кто-то из безысходности, наверное пошёл на митинг-авантюру. Бабло у нас в стране победило еще на первом Майдане. Грустно.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Двери Белоруссии 5.0
Двери Белоруссии

Отзывов: 1

Бензопила Saber 5.0
Бензопила Saber

Отзывов: 1

Каталог отзывов