У ЄС назвали головні умови для виділення Україні 600 мільйонів євро

10 октября 2016

Зняття мораторію на експорт лісу-кругляка, запровадженого в 2015 році терміном на 10 років, і організація виплат переселенцям є ключовими умовами для виділення для України другого траншу від ЄС у розмірі 600 млн євро.

Про це заявив  глава представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі.

"Як ви пам'ятаєте, ЄС затвердив програму макрофінансової допомоги Україні в обсязі 1,8 млрд євро. Перший транш у розмірі 600 млн євро ми вже виділили, і зараз йдеться про другий транш також у 600 млн євро. Є дві ключові умови для виділення коштів: зняття мораторію на експорт лісу, а також вирішення питання з виплатами внутрішнім переселенцям", - пояснив Мінгареллі.

Глава представництва ЄС в Україні зауважив, що влада союзу і України перебувають у процесі переговорів щодо питання траншу. За словами Мінгареллі, сторони мають "вийти на рішення" найближчим часом. 

Нагадаємо, що Міжнародний валютний фонд висунув Україні нові умови для отримання четвертого траншу і опублікував новий текст меморандуму про співпрацю. Україна розраховує вже до кінця 2016 року отримати ще один транш розміром 1,3 млрд дол. від МВФ за програмою EFF. Для цього країні необхідно провести пенсійну реформу, оптимізувати систему виплат житлових субсидій та виробити механізм підвищення тарифів на газ і опалення - всі ці умови містяться в оновленій версії меморандуму про співпрацю з МВФ.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Toyota выведет на рынок автобусы на топливных элементах 23 октября 2016

Toyota Motor Corporation сообщила о планах по выводу на коммерческий рынок автобусов, оснащённых силовой установкой на основе водородных топливных элементов.

Математики вычислили кратчайший путь обойти пабы Британии 23 октября 2016

Быстрее было бы прошагать по всему земному шару, выяснили ученые.

Дочь Синди Кроуфорд блистает в фотосессии для Interview 23 октября 2016

Дочь Синди Кроуфорд стала главной героиней нового выпуска популярного журнала

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

четвертый роддом  
четвертый роддом

Отзывов: 1

Мир матрасов 5.0
Мир матрасов

Отзывов: 1

Каталог отзывов