Українське бюро кредитних історій запускає біометричну фотоверифікацію в кредитних звітах фізичних осіб

26 ноября 2016

Українське бюро кредитних історій (ubki.ua) повідомило про запуск технології біометричного розпізнавання осіб з фотографій, що дозволяє в режимі реального часу підтверджувати особистість людини. Це дозволить знизити ризики шахрайства, пов'язані з крадіжкою особистості клієнта в процесі оформлення кредиту. Рішення надається для партнерів бюро як через сайт, так і через API.

"Ідеологія сервісу полягає в боротьбі як з кредитним шахрайством, так і в захисті клієнта від зазіхань на його особисті кошти. Сучасні технології дозволяють оперативно опрацьовувати фотографії близько 20 млн осіб, які містяться в базі УБКІ, що покриває практично все активне населення країни, – говорить директор УБКІ Богдан Пшеничний. – Уже сьогодні спостерігається тенденція, коли шахраї вибирають окремі фінансові організації для фрод-атак. Зважаючи на розвиток технологій в бюро, є ймовірність, що вони будуть переміщатися тільки в ті кредитні організації, які не працюють з системами розпізнавання осіб". 

Першими, хто підключився до сервісу, стали кілька великих кредитних організацій у т. ч. банків. "Ідея Банк", який в числі перших почав використовувати біометричний сервіс УБКІ, також відзначає ефективність цього сервісу. Оскільки він дозволяє запобігати шахрайству ще на стадії узгодження кредиту – у разі виявлення невідповідності клієнта його фотографіям в інших банках.

Компанії "СС Лоун", що спеціалізується на швидких позиках online, за допомогою сервісу вдалося не тільки виявити ризики шахрайства в заявках, але й скоригувати помилковий результат системи ухвалення рішень.

Тим самим сервіс дозволяє боротися як із шахрайством, так і запобігати помилкам, пов'язаним із людським фактором, у процесі ухвалення рішення за кредитами.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Алкоголь, сигареты и дизтопливо вновь подорожают: бюджет наполняют за счет вредных привычек 8 декабря 2016

Рада с 2017-го снова поднимает акцизы. Эксперты уверены, что налоги будут расти еще

Ученые обнаружили «окно похудения» 8 декабря 2016

Новая стратегия питания, предполагающая прием пищи в определенные сроки с последующим голоданием, оказалась эффективной в долгосрочном снижении веса.

Rinspeed представил высокотехнологичный электрический компакт-кар Oasis 8 декабря 2016

Публичная премьера прототипа Rinspeed Oasis состоится на выставке потребительской электроники CES в Лас-Вегасе.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

доктор Сэм 5.0
доктор Сэм

Отзывов: 1

КЛС, ООО  
КЛС, ООО

Отзывов: 1

ProfArt Academy 0.6
ProfArt Academy

Отзывов: 3

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое