В Україні відновили видачу "теплих" кредитів

7 октября 2016

Відучора, 6 жовтня, в Україні відновила роботу програма видачі "теплих" кредитів – на заходи, матеріали та обладнання із енергозбереження та енергоефективності. Ще наприкінці липня уряд передбачив на часткові компенсації отримувачам таких кредитів через державні "Ощадбанк" та "Укргазбанк" 100 млн грн.

"Українці, які візьмуть участь у програмі, щоб утеплити власне житло, замінити вікна на енергоощадні, встановити вузли обліку, модернізувати освітлення тощо, отримають від держави безповоротну фінансову допомогу в розмірі 35% від суми залучених кредитних коштів. Така компенсація надаватиметься і тим, хто отримує субсидії на оплату житлово-комунальних послуг", – зазначили в Держенергоефективності.

Умови участі ОСББ та житлово-будівельних корпоративів в урядовій програмі з енергоефективності залишили без змін. Їм належить 40-відсоткове відшкодування витрат на утеплення багатоповерхівки. Якщо до складу ОСББ входять субсидіанти, то сума відшкодування більша – у межах від 40% до 70%.

Програму видачі "теплих" кредитів банки призупинили з 6 липня – бо закінчилися гроші, які Кабмін передбачав на часткові компенсації.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Можно ли пить кофе при заболеваниях сердца?.. 23 октября 2016

Согласно результатам исследования, употребление кофеина не повышает риска развития аритмии у пациентов с сердечной недостаточностью.

Смартфон Samsung Galaxy On Nxt получил фирменный процессор Exynos 7870 23 октября 2016

Компания Samsung анонсировала ещё один смартфон семейства Galaxy: аппарат получил название On Nxt, а его программной платформой служит операционная система Android 6.0.1 (Marshmallow).

Мужчин попросили не пить много чая 23 октября 2016

Исследование с участием 6000 человек, за которыми ученые наблюдали в течение четырех десятилетий, указало на то, что для мужчин может быть опасно пить много чая. 

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Наш доктор  
Наш доктор

Отзывов: 1

Альпари 1.1
Альпари

Отзывов: 44

Каталог отзывов