В Україні відновили видачу "теплих" кредитів

7 октября 2016

Відучора, 6 жовтня, в Україні відновила роботу програма видачі "теплих" кредитів – на заходи, матеріали та обладнання із енергозбереження та енергоефективності. Ще наприкінці липня уряд передбачив на часткові компенсації отримувачам таких кредитів через державні "Ощадбанк" та "Укргазбанк" 100 млн грн.

"Українці, які візьмуть участь у програмі, щоб утеплити власне житло, замінити вікна на енергоощадні, встановити вузли обліку, модернізувати освітлення тощо, отримають від держави безповоротну фінансову допомогу в розмірі 35% від суми залучених кредитних коштів. Така компенсація надаватиметься і тим, хто отримує субсидії на оплату житлово-комунальних послуг", – зазначили в Держенергоефективності.

Умови участі ОСББ та житлово-будівельних корпоративів в урядовій програмі з енергоефективності залишили без змін. Їм належить 40-відсоткове відшкодування витрат на утеплення багатоповерхівки. Якщо до складу ОСББ входять субсидіанти, то сума відшкодування більша – у межах від 40% до 70%.

Програму видачі "теплих" кредитів банки призупинили з 6 липня – бо закінчилися гроші, які Кабмін передбачав на часткові компенсації.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Защитить организм от стресса и физических болезней помогут объятия 4 декабря 2016

Обниматься – это не только возможность проявлять чувства, но и залог физического и психологического здоровья.

Мадонна снова выйдет замуж за Шона Пенна за $150 000 4 декабря 2016

Шон Пенн и Мадонна познакомились в 1985 году во время съемок клипа Material Girl, в том же году они сыграли свадьбу, а через два года Мадонна была доставлена в госпиталь – Пенн избил ее бейсбольной битой

Элтон Джон уходит со сцены 4 декабря 2016

69-летний Элтон Джон продал более 260 миллионов копий своих альбомов, выиграл пять премий "Грэмми", один "Оскар", одну "Тони", одиннадцать Ivor Novello и отыграл более трех тысяч концертов за 50 лет музыкальной деятельности

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Juliana Style 1.9
Juliana Style

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое