Великий китайський інвестор купив "мертвий" український державний банк

30 ноября 2016

Сьогодні, 30 листопада, відбувся продаж 99,9% акцій державного "Українського банку реконструкції і розвитку".

Заявку подав лише один покупець – китайська компанія Bohai Commodity Exchange Co., Ltd. (BOCE). Тож банк продали за стартовою ціною у 82 млн 827 тис. грн. Про це повідомляє Фонд державного майна України.

BOCE – найбільша спотова товарна біржа у Китаї з річним оборотом в 1 трлн доларів США. Компанія заснована у 2009 році за участю приватних китайських громадян, кількох державних компаній, а також муніципалітету штату Тянцзинь Китаю.

"Ми раді взяти участь у розвитку українського фінансового ринку шляхом поєднання міжнародних стандартів з українськими традиціями", – зазначив керівник компанії Bohai Commodity Exchange Co., Ltd Ян Дун Шенг.

Нагадаємо, попередній аукціон із продажу УБРР проводили в квітні цього року, але тоді не знайшлося жодного покупця. Після того Нацбанк оголосив про плани ліквідувати цей банк, якщо його не вдасться приватизувати на повторному аукціоні.

Ключова вимога до нового інвестора – поповнення капіталу банку на 2,5 млн грн – до 120 млн грн, аби виконати вимоги НБУ.

Нагадаємо, УБРР був створений Кабміном 13 із половиною років тому – у травні 2003-го. Частка держави в ньому становить 99,9945%. У рейтингу за розміром активів банк "пасе задніх" й посідає останнє місце. Не має жодного відділення. Півтора року тому нараховував три десятки працівників.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Украина резко сократила экспорт металлолома 7 декабря 2016

Импорт лома при этом вырос в восемь раз по сравнению с прошлым годом

Mercedes-Benz готовит суперкар для гонщиков-любителей 7 декабря 2016

Компания Mercedes-Benz показала изображения гоночного автомобиля на базе суперкара AMG GT, предназначенного для младшей категории GT4.

Смартфон Elephone S7 Limited Edition выйдет с чипом Helio X25 на борту 7 декабря 2016

Компания Elephone опубликовала тизер-изображение смартфона S7 Limited Edition, который в скором времени присоединится к аппаратам S7 и S7 mini.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое