Витрати на поховання президента Росії хочуть скоротити майже вдвічі

7 октября 2016

У разі смерті чинного президента Росії Володимира Путіна, колишнього глави держави й нинішнього прем'єр-міністра Дмитра Медведєва чи екс-президента СРСР Михайла Горбачова на їхнє поховання витратять до 706 тисяч рублів. Відповідний законопроект підготувало Міноборони РФ. Ще навесні на цей ритуал хотіли затвердити на 40% більшу суму – 1,18 млн рублів, але тоді документ не пройшов експертного затвердження.

Водночас витрати на надгробок чинного та колишніх глав держави скоротяться всього на тисячу рублів – до 3,927 млн рублів. Про це пише Газета.Ru.

Похорон прем'єр-міністра чи міністрів обійдеться дешевше – до 483 тис. рублів. На надгробки для них закладають по 3,575 млн рублів. Такі ж суми передбачають для поховання голів палат Федеральних зборів, маршалів, генералів армії та адміралів флоту, а також громадян, нагороджених орденом Святого апостола Андрія Первозванного чи орденом "За заслуги перед Вітчизною" I ступеня.

Для керівництва силових структур – поліції, Міноборони, МНС, Федеральної служби виконання покарань – на похорон закладають максимум до 436 тис. рублів.

Різниця у вартості поховання президентів, міністрів і військовослужбовців пов'язана з тим, що залежно від займаної посади людини покладено різний набір послуг, які оплачує держава: "комусь надгробок з бюстом, а комусь без бюста", пояснили в Міноборони РФ.

У російському Мінфіні не уточнили, скільки коштів щороку закладають у бюджеті на похорони високопосадовців. Проте представник Міноборони наголосив, що доцільно щороку виділяти суму, необхідну для поховання 10-15 осіб.

Поховання високопосадовців здійснюватимуть на Федеральному військовому меморіальному кладовищі (перше поховання тут відбулося 2013-го). Нині там 26 могил, серед яких – конструктора Михайла Калашникова, міністра оборони Росії Ігоря Родіонова, генерала армії Віктора Прудникова та інших.

Раніше поховання політичних діячів Росії в основному відбувалося на Новодівичому кладовищі. Зокрема, там поховані перший президент Росії Борис Єльцин, дружина президента СРСР Раїса Горбачова, генсек ЦК КПРС Микита Хрущов, міністри закордонних справ СРСР В'ячеслав Молотов і Андрій Громико, колишній прем'єр-міністр РФ Віктор Черномирдін.

Витрати для звичайних громадян на проводи в останню путь в багато разів менші. Скажімо, на поховання пенсіонерів, які не працюють, а також безробітних жителів Москви в бюджеті передбачено по 16277 рублів.

Вартість стандартного похорону в Росії варіюється в широкому діапазоні. Труна коштує від 10 тис. рублів до 150 тис. рублів. Риття могили – близько 10 тис. рублів. Крім цього, варто врахувати витрати на транспортування та організацію поминок (від 1,5 тис. рублів на людину).

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Во время гриппа необходимо отказаться от мясных и жаренных продуктов 6 декабря 2016

Переедать во время простуды и гриппа категорически запрещено – организм должен бороться с инфекцией, а не с тяжелой пищей.

Желтизна зубов: дантисты назвали необычные причины 6 декабря 2016

Желтый оттенок зубов часто раздражает людей, так как большинство мечтает иметь белоснежную улыбку. Однако стоматологи встали на защиту желтых зубов и призывают не беспокоится из-за их наличия.

Panasonic покупает европейского производителя автомобильных систем освещения ZKW за $885 млн 6 декабря 2016

Японская корпорация Panasonic Corp находится на заключительной стадии переговоров о покупке австрийского производителя систем освещения для автомобилей ZKW Group, сообщил ресурс Nikkei Asian Review. Сделка стоимостью около $885 млн призвана помочь расширению присутствия Panasonic на рынке автомобильной электроники.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Мебель ШИК 5.0
Мебель ШИК

Отзывов: 1

монитор Acer 4.7
монитор Acer

Отзывов: 1

Адонис - Adonis  
Адонис - Adonis

Отзывов: 2

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое