Витрати на поховання президента Росії хочуть скоротити майже вдвічі

7 октября 2016

У разі смерті чинного президента Росії Володимира Путіна, колишнього глави держави й нинішнього прем'єр-міністра Дмитра Медведєва чи екс-президента СРСР Михайла Горбачова на їхнє поховання витратять до 706 тисяч рублів. Відповідний законопроект підготувало Міноборони РФ. Ще навесні на цей ритуал хотіли затвердити на 40% більшу суму – 1,18 млн рублів, але тоді документ не пройшов експертного затвердження.

Водночас витрати на надгробок чинного та колишніх глав держави скоротяться всього на тисячу рублів – до 3,927 млн рублів. Про це пише Газета.Ru.

Похорон прем'єр-міністра чи міністрів обійдеться дешевше – до 483 тис. рублів. На надгробки для них закладають по 3,575 млн рублів. Такі ж суми передбачають для поховання голів палат Федеральних зборів, маршалів, генералів армії та адміралів флоту, а також громадян, нагороджених орденом Святого апостола Андрія Первозванного чи орденом "За заслуги перед Вітчизною" I ступеня.

Для керівництва силових структур – поліції, Міноборони, МНС, Федеральної служби виконання покарань – на похорон закладають максимум до 436 тис. рублів.

Різниця у вартості поховання президентів, міністрів і військовослужбовців пов'язана з тим, що залежно від займаної посади людини покладено різний набір послуг, які оплачує держава: "комусь надгробок з бюстом, а комусь без бюста", пояснили в Міноборони РФ.

У російському Мінфіні не уточнили, скільки коштів щороку закладають у бюджеті на похорони високопосадовців. Проте представник Міноборони наголосив, що доцільно щороку виділяти суму, необхідну для поховання 10-15 осіб.

Поховання високопосадовців здійснюватимуть на Федеральному військовому меморіальному кладовищі (перше поховання тут відбулося 2013-го). Нині там 26 могил, серед яких – конструктора Михайла Калашникова, міністра оборони Росії Ігоря Родіонова, генерала армії Віктора Прудникова та інших.

Раніше поховання політичних діячів Росії в основному відбувалося на Новодівичому кладовищі. Зокрема, там поховані перший президент Росії Борис Єльцин, дружина президента СРСР Раїса Горбачова, генсек ЦК КПРС Микита Хрущов, міністри закордонних справ СРСР В'ячеслав Молотов і Андрій Громико, колишній прем'єр-міністр РФ Віктор Черномирдін.

Витрати для звичайних громадян на проводи в останню путь в багато разів менші. Скажімо, на поховання пенсіонерів, які не працюють, а також безробітних жителів Москви в бюджеті передбачено по 16277 рублів.

Вартість стандартного похорону в Росії варіюється в широкому діапазоні. Труна коштує від 10 тис. рублів до 150 тис. рублів. Риття могили – близько 10 тис. рублів. Крім цього, варто врахувати витрати на транспортування та організацію поминок (від 1,5 тис. рублів на людину).

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Укравшему обнаженные снимки Дженнифер Лоуренс и Кейт Аптон хакеру дали срок 28 октября 2016

Жителя американского штата Пенсильвания приговорили к 18 месяцам тюрьмы за то, что он украл личные фотографии ряда лиц, в том числе и знаменитостей. В числе его жертв актриса Дженнифер Лоуренс, певица Ариана Гранде, модель Кейт Аптон и другие.

Посетителю киевского ресторана выставили неожиданный счет 28 октября 2016

Когда принесли счет, сумма в чеке оказалась в пять раз больше, чем ожидал  клиент

HTC откроет сотни VR-кафе в Китае 28 октября 2016

Китай, по мнению специалистов, имеет все шансы стать одним из крупнейших рынков технологий виртуальной реальности. В текущем году объём этого рынка в денежном выражении составит около $860 млн. А уже к 2020 году, уверяют аналитики, эта отрасль здесь может вырасти до $8,5 млрд.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

УкрАрматура 5.0
УкрАрматура

Отзывов: 1

Игроленд 5.0
Игроленд

Отзывов: 1

Каталог отзывов