Заощаджували, мерзли і все марно. Держава обнулила невикористані субсидії

18 октября 2016

Українцям, які мають субсидію й минулої зими зекономили під час оплати за газ та тепло, усі переплати обнулять. Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів, чим неабияк обурив людей.

У новий опалювальний сезон українці увійшли з новими правилами надання субсидій. Торік влада закликала тих, хто має субсидії, економити на опаленні газом. Тож – мерзли, економили та отримали море люті, прокльони і саркастичні розчарування на кшталт "нас вкотре використали".

Особливо актуальною ця тема стала, щойно розпочався опалювальний сезон 2016 року. У висловах українці не шукали зайвих слів, лаяли владу, бажали їй "усього найкращого" і з сумом ставили риторичні запитання: "А що тепер робити?".

Минулої зими Кабмін надав кожному українцю із субсидією 7 пільгових кубометрів газу на обігрів одного квадрату житла на місяць. І запевнив – усе, що люди зекономлять, не зникне, а перейде на наступний опалювальний сезон. Новий опалювальний сезон стартував, але Кабмін передумав і анулював торішнє зекономлене тепло.

"Якщо людина піде до суду щось доводити, то перспективи будуть погані, оскільки Кабмін з формальної точки зору поступив так, як він міг поступити. Він прийняв таке рішення, рішення набуло законної сили", – говорить юрист Михайло Ілляшев.

Українці не лише втратили свої переплати. Цього року уряд ще й урізав пільгу на опалення газом з семи до 5,5 кубометра. Мовляв, минула зима була теплою. Тоді як розрахунки велися з огляду на сильні морози.

"По суті, ми мали два тижні зими замість шести місяців. І друге, соціальні нормативи потребують корегування і вони були елементарно завищені, бо до розрахунку бралися минулі опалювальні періоди, коли зима була більш холодною", – пояснив директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Пільги урізали, переплати скасували, але не остаточно. Тепер заощаджувати необхідно протягом більш менш теплих місяців опалювального сезону – у жовтні та листопаді. Влада обіцяє, що вся економія буде врахована під час холодів у грудні, січні та лютому. Тобто субсидію можна використати протягом шести місяців опалювального сезону.

А вже зекономлені кошти субсидії обіцяють монетизувати. Але ж знову – українці на руки отримають не всі зекономлені гроші. 

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Жена Никиты Джигурды снова подала на развод 27 октября 2016

41-летняя российская и французская фигуристка Марина Анисина сообщила о разводе

Майкл Фассбендер уточнил название нового "Чужого" 27 октября 2016

В фильме "Чужой: Завет", который станет продолжением фантастической ленты "Прометей", появится новый тип инопланетных монстров

Седан Honda Clarity Fuel Cell признан самым экономичным автомобилем без ДВС 27 октября 2016

Агентство по охране окружающей среды США присвоило модели Honda Clarity Fuel Cell лучший показатель по дальности поездки среди всех автомобилей без двигателя внутреннего сгорания, включая электрокары.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Забияка 4.7
Забияка

Отзывов: 1

Каталог отзывов