Інтимний гель Durex® Intense Orgasmic

27 февраля 2018

Відчути нові, надзвичайно сильні та яскраві емоції при інтимному спілкуванні з коханим чоловіком мріє кожна жінка. Однак не завжди хвилі кохання досягають бажаної висоти, і це залежить від багатьох факторів. Саме задоволення від повноти інтимних відносин дозволяє почувати себе впевнено, дарує відчуття щастя, переконання того, що ти – дійсно кохана і бажана для свого партнера. Та й чоловік бажає бути переконаним в тому, що він дарує своїй коханій справжнє задоволення, що є запорукою стійких відносин.

У випадку, коли є бажання досягти вищої вершини оргазму, урізноманітнити свої стосунки, варто знати, що інтимний гель Durex® Intense Orgasmic – це саме той унікальний засіб, який зможе допомогти жінці, посилить її чуттєвість. Його застосування – практично не має вікових обмежень для дорослих людей, а відомий виробник такої продукції, компанія Durex® – гарантія безпеки і високої якості засобу.

Препарат має чимало переваг, які уже оцінили жінки, а саме:

  • - допомагає підвищити збудливість;

  • - дозволяє урізноманітнити інтимні відносини;

  • - цілком доступна вартість;

  • - не містить складників, що можуть мати шкідливий вплив на мікрофлору піхви та здоров’я жінки в цілому.

Варто відмітити також зручну упаковку цього засобу. Створений на водній основі, препарат підходить для усіх типів шкіри, він також додатково зволожує ніжні тканини піхви, частково захищаючи від можливих подразнень. В оригінальній упаковці міститься 10 мл гелю, а для одноразового використання досить всього 2-3 краплини гелю. Така кількість є рекомендованою, однак кожна жінка може самостійно визначити саме ту кількість препарату, яка необхідна для досягнення небувало яскравого оргазму. Тобто, передозування засобу не потягне за собою жодних негативних наслідків.

Наносять інтимний гель Durex® Intense Orgasmic безпосередньо перед статевим актом, саме тоді, коли приступають до любовних ігор. Вашу увагу не буде відволікати ніщо, тому що у гелю відсутній будь-який запах, а його консистенція – дуже ніжна і приємна, що є джерелом додаткового збудження.

Якщо ви прагнете нових вражень або вам важко досягти апогею кохання, спробуйте Durex® Intense Orgasmic, і переконайтесь, що миті кохання можуть бути дійсно незабутніми!

Джерело інформації: сайт Durex. Рекомендуемо відвідати розділ "Відкрий приголомшливий секс" де розміщено багато цікавої інформації про секс та стосунки.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

"Мисс Украина-2018": финалистки рассказали правду о конкурсе и подготовке 24 сентября 2018

Богдана Тарасик и Анастасия Кривохижа рассказали Сегодня.Lifestyle интересные факты о конкурсе

Nubia Z18S с двумя дисплеями «засветился» на видео и на сайте TENAA 24 сентября 2018

Спустя две с половиной недели после анонса компанией ZTE смартфона Nubia Z18, получившего безрамочный экран с вырезом, китайский центр сертификации телекоммуникационного оборудования TENAA опубликовал спецификации Nubia Z18S.

Медик рассказал, какими страшными последствиями грозит нехватка секса 24 сентября 2018

Больший вред сексуальное воздержание наносит именно женщинам

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

27Masters 5.0
27Masters

Отзывов: 1

Join ap 0.1
Join ap

Отзывов: 2

Пузата Хата 0.8
Пузата Хата

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое