Інтимний гель Durex® Intense Orgasmic

27 февраля 2018

Відчути нові, надзвичайно сильні та яскраві емоції при інтимному спілкуванні з коханим чоловіком мріє кожна жінка. Однак не завжди хвилі кохання досягають бажаної висоти, і це залежить від багатьох факторів. Саме задоволення від повноти інтимних відносин дозволяє почувати себе впевнено, дарує відчуття щастя, переконання того, що ти – дійсно кохана і бажана для свого партнера. Та й чоловік бажає бути переконаним в тому, що він дарує своїй коханій справжнє задоволення, що є запорукою стійких відносин.

У випадку, коли є бажання досягти вищої вершини оргазму, урізноманітнити свої стосунки, варто знати, що інтимний гель Durex® Intense Orgasmic – це саме той унікальний засіб, який зможе допомогти жінці, посилить її чуттєвість. Його застосування – практично не має вікових обмежень для дорослих людей, а відомий виробник такої продукції, компанія Durex® – гарантія безпеки і високої якості засобу.

Препарат має чимало переваг, які уже оцінили жінки, а саме:

  • - допомагає підвищити збудливість;

  • - дозволяє урізноманітнити інтимні відносини;

  • - цілком доступна вартість;

  • - не містить складників, що можуть мати шкідливий вплив на мікрофлору піхви та здоров’я жінки в цілому.

Варто відмітити також зручну упаковку цього засобу. Створений на водній основі, препарат підходить для усіх типів шкіри, він також додатково зволожує ніжні тканини піхви, частково захищаючи від можливих подразнень. В оригінальній упаковці міститься 10 мл гелю, а для одноразового використання досить всього 2-3 краплини гелю. Така кількість є рекомендованою, однак кожна жінка може самостійно визначити саме ту кількість препарату, яка необхідна для досягнення небувало яскравого оргазму. Тобто, передозування засобу не потягне за собою жодних негативних наслідків.

Наносять інтимний гель Durex® Intense Orgasmic безпосередньо перед статевим актом, саме тоді, коли приступають до любовних ігор. Вашу увагу не буде відволікати ніщо, тому що у гелю відсутній будь-який запах, а його консистенція – дуже ніжна і приємна, що є джерелом додаткового збудження.

Якщо ви прагнете нових вражень або вам важко досягти апогею кохання, спробуйте Durex® Intense Orgasmic, і переконайтесь, що миті кохання можуть бути дійсно незабутніми!

Джерело інформації: сайт Durex. Рекомендуемо відвідати розділ "Відкрий приголомшливий секс" де розміщено багато цікавої інформації про секс та стосунки.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Meizu X8 будет построен на Snapdragon 710 22 июня 2018

Компания Meizu продолжает расширять ассортимент смартфонов на базе однокристальных систем Qualcomm. Очередной новинкой с процессором американского чипмейкера станет Meizu X8. О разработке этой модели заявил накануне сам генеральный директор компании Хуан Чжан (Huang Zhang).

ТОП-3 самых популярных пластических операций в Украине 22 июня 2018

Об операциях, которые чаще всего делают украинки, рассказал пластический хирург и онкомаммолог Андрей Якобчук

Volkswagen и Ford планируют выпуск продвинутой коммерческой техники 22 июня 2018

Два автогиганта объединяются для сокращения расходов на новые разработки.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

NEWLEAD 4.0
NEWLEAD

Отзывов: 1

Join up 0.2
Join up

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое