Замовила цей годинник у чорному кольорі і ще деякі товари. Оплатила все відразу на сайті. Мені передзвонили, підтвердили що все в наявності. Через декілька днів подзвонили знов і сказали що чорного годинника немає, є лише синій. Синій я не хотіла, тому відмовилась. В мене взяли номер картки для повернення коштів, але кошти так і не повернули. Отримавши посилку я зрозуміла чому. Тому що мені відправили синій годинник який я не захотіла. Коробка без плівки, відкрита і порвана. Консультант у чаті сказав що це нова пошта пошкодила пакування і тому я маю розбиратись з ними і закрив чат. І йому було всеодно що початково я звернулась не через пошкодження коробки, а через те, що мені відправили товар від якого я відмовилась ще до відправки. Тепер слухавки не беруть і на повідомлення не відповідають. Сервіс просто жах, ніколи більше не буду замовляти тут нічого і вам не раджу.
® 2009–2026 «ТОНЕТО»
Посмотреть, узнать оценки, отзывы про товары, компании, людей. Оставить мнение про качество услуг, недостатки, достоинства человека.
Все авторские права сохранены за своими правообладателями.
Liliya Peltek (Гость) 18 июня 2026
оценка:
0.1
Одеса
Замовила цей годинник у чорному кольорі і ще деякі товари. Оплатила все відразу на сайті. Мені передзвонили, підтвердили що все в наявності. Через декілька днів подзвонили знов і сказали що чорного годинника немає, є лише синій. Синій я не хотіла, тому відмовилась. В мене взяли номер картки для повернення коштів, але кошти так і не повернули. Отримавши посилку я зрозуміла чому. Тому що мені відправили синій годинник який я не захотіла. Коробка без плівки, відкрита і порвана. Консультант у чаті сказав що це нова пошта пошкодила пакування і тому я маю розбиратись з ними і закрив чат. І йому було всеодно що початково я звернулась не через пошкодження коробки, а через те, що мені відправили товар від якого я відмовилась ще до відправки. Тепер слухавки не беруть і на повідомлення не відповідають. Сервіс просто жах, ніколи більше не буду замовляти тут нічого і вам не раджу.
Отзыв был полезен? Да
Оля (Гость) 8 мая 2026
оценка:
0.6
Бар
Набрали бико баб як менеджерів , товар гівно як і сам магазин
Отзыв был полезен? Да