Видалення відгуків і контакти

Контакти ТОНЕТО :

Зворотній зв'язок

[email protected]

 

Звертаємо Вашу увагу , що Ви можете видалити / змінити відгук на ТОнеТО тільки у випадку , якщо він був написаний особисто Вами.

Якщо Ви залишили відгук як зареєстрований Користувач :

Зв'яжіться з нами через зворотну форму зв'язку : https://toneto.net/feedback , де конкретизуйте , який саме відгук , написаний Вами, слідує видалити .

Якщо Ви залишили відгук як Гість :

У тій же темі , в якій Ви залишили свій відгук , який хочете видалити / змінити , необхідно написати новий відгук приблизно такого змісту : "прошу видалити / змінити мій відгук від ___числа "(або іншим чином конкретизуйте , який саме відгук мається на увазі і що саме потрібно поміняти ).

ВАЖЛИВО: Ваше прохання про видалення / зміну повинна бути обов'язково написана у формі відгуку з того ж комп'ютера /смартфону, з якого ви спочатку писали свій відгук .

Декілька слів про модерацію відгуків на ТОнеТО :

  1. 1. Видалення відгуків адміністраторами сайту відбувається у випадку , якщо відгуки не відповідають умовам Користувальницької угоди .
  2. 2. Видалення відгуків адміністраторами сайту відбувається протягом 7 семи робітників днів з моменту написання відгуку . Терміни модерації можуть бути продовжено внаслідок збільшення активність на сайті.

Ми розуміємо , що в рідкісних випадках правдиві відгуки також можуть мати ознаки « фейкових » відгуків і підпадати під видалення . Приносимо вибачення за таке видалення та повідомляємо , що даний механізм контролю є вимушеною мірою для того, щоб вберегти Користувачів сайту ТОНЕТО від спаму та піару , як негативного, так і позитивного.

Як захистити свій правдивий відгук від видалення адміністратором ?

  1. 1. Ознайомтеся з правилами користувача угоди та перевірте , чи всі її пункти дотримані у Вашому відгуку .
  2. 2. Не використовуйте для розміщення відгуку анонімайзери , VPN та інші віртуальні мережі.

 

Вилучення негативних відгуків в інтернеті , написаних про Вас або Вашою компанії

Вилучення відгуків на ТОнеТО можливо тільки у випадку звернення до ТОнеТО автора відгуку .

Ви можете вести діалог із людьми, які залишили про Вас негативні відгуки . Для цього необхідно пройти реєстрацію тут: https://toneto.net/auth/registration . Зареєструвавшись під назвою Вашою компанії , ви зможете отримувати повідомлення про нові відгуки у Вашій позиції , а також своєчасно реагувати на негативні відгуки .

 

Каталог отзывов×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше