Олена пишет: Візит пройшов прекрасно, не довелося довго чекати результатів. Ціна по кишені мені, щодо знімків мій лікар сказав що вони якісні, дякую вам за це!
Отзывов: 1
5.0 – бездоганно, так тримати!
dashka73 пишет: да, грива после них отличная))))))))
Отзывов: 2
5.0 – бездоганно, так тримати!