Матеріали для лазерного різання. Короткий опис

4 ноября 2018

Лазерне різання: матеріали, акрил, дерево, тканина, шкіра.

Перелік матеріалів для лазерного різання надзвичайно широкий:

 • - шкіра;
 • - ДСП;
 • - оргскло;
 • - дерево;
 • - метал;
 • - ПЕТ;
 • - фанера;
 • - акрил.

Це можуть підвередити не тільки фахівці в даній галузі, а й люди, які вперше стикаються з потребою обробки якого небудь матеріалу або порізки його за допомогою лазера.

Вищевказані матеріали використовуються частіше за інших, проте, ними не обмежується перелік доступних рішень - їх десятки. Варто відзначити неактуальність лазера при обробці ПВХ: під час різання даний матеріал виділяє кислоти і інші речовини, що перешкоджають технологічному процесу. У випадку з полівінілхлоридом більш актуальна фрезерна різка.

Лазерне різання шкіри

За допомогою лазерного обладнання виготовляються таблички, літери, світлові короби і інші елементи зовнішньої реклами. Це стосується лазерного різання тканин і шкіри, у тому числі. Ця технологія підходить для виробництва серійних і штучних виробів. Можливості програмного забезпечення лазерних верстатів дозволяють оператору повністю контролювати процес. Результат обробки багато в чому залежить від кваліфікації оператора - багатий досвід наших фахівців дозволяє їм виготовляти вироби будь-якої складності в максимально стислі терміни. Вартість робіт індивідуальна в кожному конкретному випадку, ціна багато в чому залежить від конфігурації необхідного вироби.

Застосування лазерного різання в побуті

Якщо потрібно зробити кому то сюрприз у вигляді оригінального подарунка, або піднести самий звичайний подарунок, але в дуже нестандартній формі, радимо звернутися до фахівців з лазерного різання або гравірування. У наш час технології дійшли до дуже високого рівня, завдяки чому завжди можна обробити в максимально стислі терміни, практично, будь-який матеріал, що ще зовсім не так давно, було неможливо.

А різноманітність послуг, що надаються в ринковій економіці, робить можливим будь-який каприз замовника реалізувати в життя. Лазерне різання дуже красиво зморитися при обробці дерева або фанери. Лазер робить дуже акуратні і рівні зрізи, які неможливо зробити "дідівськими" методами. Різниця в рівні робіт цими двома технологіями - просто неймовірна.

Дуже часто в бізнесі використовується порізка акрилу. Підприємства замовляють даний вид послуг через ціни і універсальності цього матеріалу. До того ж він має досить презентабельний зовнішній вигляд, якщо з ним правильно працювати. Так само не треба забувати про різноманітність колірної гами - що є важливою перевагою.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Netflix снимет биографический фильм о Мэрилин Монро 19 марта 2019

Как обычно, не обошлось без толерантных проколов

Mercedes-Maybach выпустит серийный кроссовер за $200 тысяч 19 марта 2019

Автомобиль получит мощность в 560 лошадиных сил.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

роддом номер 6 5.0
роддом номер 6

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

 • Авто
 • Одежда / аксессуары
 • Работодатели
 • Другое