Перш ніж приступити до вибору ідеального пилососа, треба визначитись з деякими параметрами, зокрема з такими:
- - наскільки часто ви робите прибирання;
- - яка площа вашої квартири, чи може дому;
- - чи є у вас час на просушку деталей після прибирання і таке інше.
Від цього буде залежати вибір саме того типу пристрою, який стане для вас найзручнішим, тим паче, що вибрати є з чого - пилососи з мішками і без мішків https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ПОМЕШКАННЯМ/Пилососи-без-мішків/c/bagless%2Bvacuum%2Bcleaners, ручні і автоматичні, вертикальні і стандартні і т.п.
Які бувають пилососи?
- 1. Стандартні пилососи. Вони складаються з корпусу на коліщатках з пилозбірником та мотором усередині. До корпусу кріпиться шланг всмоктування з трубою. Живляться такі пилососи від мережі, оозрізняються габаритами, потужністю, типом пилозбірника, якістю фільтрів тощо.
- 2. Вертикальні малогабаритні пилососи, у яких корпус та труба, по суті, становлять одне ціле. Можуть працювати від мережі або акумулятора. Займають дуже мало місця, але й потужність всмоктування у них загалом нижча, як і об'єм пилозбірника. Крім того, ними не прибереш, наприклад, павутиння зі стелі, тому що їх не можна перевертати. Такі пристрої ідеальні для маленьких квартир, де немає килимів та свійських тварин.
- 3. Ручні компактні пилососи. Малопотужні компактні пилососи працюють від акумулятора. Вони не підходять для повноцінного прибирання, але стануть у пригоді, якщо потрібно вичистити салон автомобіля або швидко прибрати розсипаний пісок, землю та інші забруднення.
- 4. Роботи-пилососи. Це досить дорогі «іграшки», які чудово підтримують чистоту в будинку, прибираючи пил та дрібні забруднення в доступній їм зоні, а деякі моделі вміють ще й проводити вологе прибирання. Працюють вони від акумулятора та потребують підзарядки, але не підходять для великих квартир чи будинків, де є килими.
Що треба врахувати при виборі пилососа?
Скоріш за все, найбільш зручними є стандартні пилососи, яі найкраще підходять для прибирання квартир, невеликих офісів та будинків. Перш за все, треба визначитисья з типом пилозбірника:
- 1. Мішок. Одноразові мішки – це гігієнічно та зручно: через 5-6 прибирань ви просто акуратно дістаєте його та викидаєте. Єдиний мінус – необхідність купувати нові мішки, що тягне за собою додаткові витрати.
- У комплект до деяких моделей пилососів входить також багаторазовий мішок з пиленепроникної тканини. Насправді, це не більше ніж хитрощі виробників, оскільки покупці вважають, що це дуже економно. Насправді ж багаторазовий мішок не дуже приємно спорожняти (пил, який ви витрушуєте, відразу піднімається в повітря), і згодом він просто обростає брудом. Останнім часом таких моделей стає все менше.
- 2. Циклонний фільтр. У цьому випадку роль пилозбірника грає пластиковий фільтр-контейнер, в якому під час роботи пилососа створюється справжнісінький повітряний вихор. Сміття та пил потрапляють у нього та під дією центробіжної сили осідають на стінках контейнера. Дрібніші частинки затримуються за допомогою системи фільтрів. Після збирання контейнер необхідно витрусити та вимити.
- 3. Аквафільтр. У такому пилососі повітря проходить через резервуар із водою, де й осідає пил. Приємний побічний ефект – під час прибирання з пилососу виходить чисте та зволожене повітря.
Де купити?
Зрозуміло, що пилосос має бути роботящим та надійним, тому варто віддати перевагу брендам, що зарекомендували себе у відповідному сегменті виробництва побутової техніки. Саме до таких брендів відноситься Rowenta. На сайті офіційного представництва Rowenta в Україні www.rowenta.ua можна знайти офіційних дистриб'юторів і замовити продукцію з гарантією на ремонт та обмін за європейськими стандартами.