Ідеальна репутація компанії в інтернеті - запорука успіху вашого бізнесу

7 октября 2019

Гадаєте, люди замовляють товари та послуги, орієнтуючись на рекламу в інтернеті, красиві картинки та детальний опис на офіційному сайті компанії? Не зовсім так. На вибір потенційних клієнтів також впливають:

 • - Відгуки інших клієнтів про компанію та одержані від неї товари й послуги;
 • - Статті про компанію на різноманітних інформаційних порталах.

Тож гарна репутація - один з головних чинників успіху. Тому потрібно зосередитися на двох напрямках інформаційної діяльності:

 • - Розповсюдження позитивної інформації за допомогою SMM, реклами в інтернеті, створення потужного офіційного сайту тощо;
 • - Боротьба з негативними відгуками та агресивною діяльністю зацікавлених в занепаді вашої компанії структур.

Що потрібно зробити, щоб реклама в інтернеті була максимально ефективною?

Фахівці Gototop перед тим, як розпочати рекламну кампанію, вивчають інтереси потенційних клієнтів, знаходять майданчики, де є чимало людей, що могли б зацікавитися контекстною рекламою конкретного продукту. Для цього потрібно вивчати інтереси різних інтернет-спільнот у соцмережах, знаходити сторінки з порадами на таку тематику, яка повʼязана з продукцією компанії та виконувати чимало інших операцій.

Саме завдяки такій діяльності наших фахівців контекстна реклама від Gototop є такою ефективною.

Однак ніяка контекстна реклама не принесе достатньої кількості клієнтів, якщо компанія матиме погану репутацію.

Що таке SERM і як ця методика працює?

SERM - це різнобічна діяльність з вилучення з мережі негативної інформації про компанію.

Існує три основні майданчики, де може бути зосереджена негативна інформація про підприємство:

 • - Соцмережі (підприємці болісно реагують на критику в соцмережах, проте насправді вона досить швидко зникає з поля зору і тому ця критика шкодить найменше);
 • - Форуми та відгуки;
 • - Професійні видання та топ-сайти з гарною репутацією.

Працювати з кожним різновидом критики потрібно за особливими методиками. Наприклад, на форумах чи відгуках, де є можливість спілкуватися з тими, хто критикує підприємство, якість його товарів та послуг, слід спочатку погодитися, перепросити за недоліки й запропонувати подальшу співпрацю на якомога більш лояльних умовах. Зазвичай цього досить, щоб ваш критик перетворився на лояльного клієнта.

Якщо мова про солідні видання, то потрібно виходити на редакцію, доводити, що ваша компанія не має тих недоліків, на які вказує стаття, вимагати, щоб статтю зняли чи перемістили в той сектор, який не індексується пошуковою системою гугл.

Слід врахувати, що якщо негативні відгуки були частиною спланованої атаки на компанію, ніяка обʼєктивна інформація не змусить редакцію змінити свою позицію. Тож варто про репутацію компанії дбати заздалегідь і створювати належну кількість реклами в інтернеті, позитивних відгуків про діяльність компанії, статей, що стануть гарною рекомендацією. Gototop готова розробити повний комплект заходів та інформаційних акцій, що створять вашій компанії позитивний імідж та допоможуть збільшити коло клієнтів!

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Посмотрите бесшумный дрифт Nissan Skyline с 500-сильным мотором от Tesla 16 октября 2019

Да и дрифт, при котором слышен только визг шин, кажется очень необычным

Софа-обнимашка для тех, кому грустно и одиноко (ФОТО) 16 октября 2019

Это инновационный предмет мебели, который всегда готов распахнуть свои пушистые объятья. Обогреть и утешить. За просто так

Удивительные собачьи "портреты" (ФОТО) 16 октября 2019

Немецкий фотограф Эльке Фогелсанг обожает фотографировать не только людей, но и собак. Ей удаётся создавать удивительные собачьи портреты, "ловить" самые разные выражения морд своих "моделей": удивлённые, сбитые с толку, недоверчивые, меланхоличные или заинтересованные

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Татьяна 5.0
Татьяна

Отзывов: 1

Добробут 0.1
Добробут

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

 • Авто
 • Одежда / аксессуары
 • Работодатели
 • Другое