14 августа 2020
Ще три десятиліття тому практично ніхто з обивателів не замислювався про якість питної води, яка тече з кухонного крана. У теперішній же час до споживачів часто доходить інформація про порушення санітарних норм та зношеності обладнання на об'єктах водопостачання, що не кращим чином позначається на якості водопровідної води.
Дачники та власники заміських будинків найчастіше використовують в побуті і для пиття грунтові води з криниць або свердловин. Вони практично завжди містять хімічні і органічні домішки, що доставляє масу неприємностей. Навіть якщо на вигляд вода прозора і чиста, немає ніякої гарантії, що в ній відсутні солі жорсткості. Жорстка вода виводить з ладу ТЕНи бойлерів і пральних машин, при її кип'ятінні на стінках посуду швидко утворюється наліт, видалити який буває досить проблематично.
Система очищстки води для будинку дозволить позбавити її від основних видів домішок:
Існують різні способи отримання чистої питної води: використання фільтр-глечиків, насадок на кран або зовсім покупка бутильованої води. Саме кардинальне рішення - установка проточної системи зворотного осмосу.
Зворотний осмос - це метод водоочищення, при якому вода під тиском проходить через спеціальну полімерну плівку, яка називається зворотноосмотичною мембраною. Дана мембрана непроникна для молекул домішок, бактерій і вірусів, які, не пройшовши через неї, скидаються в каналізацію, а молекули чистої води надходять в накопичувальний резервуар.
Сучасні проточні системи зворотного осмосу складаються з наступних компонентів:
Слід пам'ятати, що мембрана зворотного осмосу дуже ніжна, тому важливо міняти фільтри попереднього очищення раз на півроку, щоб продовжити термін її служби.
← Вернуться на предыдущую страницу
Для любителів музики та яскравості: вийшов смартфон Nubia Music 2 10 января 2025
Для любителів музики та яскравості: вийшов смартфон Nubia Music 2
Стали відомі 5 перевірених способів підвищити рівень енергії та працездатність 10 января 2025
Всё это можно сделать прямо на рабочем месте.
Вірменія запустила процес вступу до Євросоюзу 9 января 2025
Рішення про вступ Вірменії до ЄС може бути ухвалене лише шляхом всенародного референдуму, зазначив Нікол Пашинян.