Як обрати найкращу команду приватних виконавців

28 мая 2019

Статистика свідчить про наявність суттєвих проблем з питань виконання судових рішень в Україні. Такий стан справ негативно відображається на захищеності громадян, інвесторів та інших категорій, адже процес виконання судового рішення є останньою стадією судового провадження. Проте, якщо виконавче провадження не виконується,сам процес втрачає будь-який сенс.

Декілька років тому в Україні запроваджено інститут приватного виконавця. Його завдання полягає у підвищені ефективності процесу виконання судових рішень, також зменшення навантаження на державних виконавців.Такий підхід успішно зарекомендував себе в інших країнах. Приватні виконавці ефективно працюють у сфері реалізації судових рішень поряд зі спеціалістами Державної виконавчої служби на правах самозайнятих осіб і під наглядом органів Мін'юсту.

В чому полягає робота приватного виконавця?

Якщо тривалий час на забезпечується виконання рішення суду, то зацікавлені сторони процесузазнають збитків. При зверненні до приватних виконавців України ви отримаєте можливість швидко і в повному обсязі відшкодувати заборговані кошти. Як приклад, товариш завинив вам гроші, які потім відмовився повернути. В такому разі Вам необхідно звернутись в суду з позовом і документами, що підтверджують наявність заборгованності, строки її погашення. Своїм рішенням суд зобов’язує кредитора повернути борг. Відтепер, на этапі виконання судового рішення, Ви можете самостійно обрати до кого звернутись за правовою допомогою і надати перевагу державному виконавцю чи приватному. Повноваження приватного виконавця дозволяють надавати такі послуги, при цьому оплата за роботу приватному виконавцю не є високою.

Чому треба надати перевагу приватним виконавцям?

При зверненні за правовою допомогою до команди приватних виконавців, фахівців всеукраїнського об’єднання "ФАКТ", за адресою https://fakt.org.ua, Ви отримаєте:

  • належне забезпечення виконання судових рішень;
  • виконання написів нотаріату;
  • реалізацію рішень комісій зрозгляду трудових спорів;
  • якісне представництво інтересів під час судових процесів;
  • послуги щодо стягнення проблемних активів та заборгованості.

До нашого списку приватних виконавців увійшла команда кваліфікованих і досвідчених юристів з бездоганною репутацією, які представляють різні регіони України. Двзоніть прямо зараз до нас.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Какую скорость развивают самые быстрые муравьи в мире? 19 октября 2019

Выяснить, каким образом муравьи развивают такую сумасшедшую скорость, удалось исследователям из Ульмского университета (Германия).

Как "Слуга народа" планирует заставить таксистов платить налоги 19 октября 2019

Подобная практика не нова и зарекомендовала себя в Польше

MONATIK признался, почему не носит обручальное кольцо 19 октября 2019

Певец уверен, что ему очень повезло с женой

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Creative English 4.8
Creative English

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое