18 декабря 2024
У нашому словнику останнім часом з’явилося багато нових слів і одне з них – дропшипінг. Майже усі так чи інакше його чули, але не усі розуміють як працює дропшипінг. В цій бізнес-моделі важливо практично усе – дропшипінг поставщики, логістичні зв’язки, характер і востребуваність товару тощо. Отже, в цій темі варто розібратись більш детально.
Дропшипінг — це бізнес-модель, при якій продавець не зберігає товари на своєму складі, а замовляє їх у постачальника або виробника лише після того, як покупець зробить покупку. У такій схемі продавець виступає посередником між покупцем та постачальником товарів. Основною особливістю є те, що продавець не несе витрат на зберігання товару та його доставку. Тобто у продавця немає грошових ризиків, або, якщо сказати точніше – вони зведені до мінімуму.
Ось як працює дропшипінг:
Якщо визначити більш конкретно переваги дропшипінгу, то вони виглядатимуть наступним чином:
Звісно, що так, бо немає ідеальної моделі бізнесу. Серед недоліків варто зазначити:
Таким чином, дропшипінг — це зручна бізнес-модель для початківців, але для її успішного ведення, в першу чергу, потрібно обирати надійних постачальників і враховувати конкурентні ризики.
← Вернуться на предыдущую страницу
Підтримка Windows 10 скоро закінчиться: які версії "вінди" популярні в Україні та у світі зараз 6 мая 2025
Підтримка Windows 10 скоро закінчиться: які версії "вінди" популярні в Україні та у світі зараз
«До побачення, Skype»: Microsoft закрила сервіс, який колись першим приніс відеозв'язок мільйонам людей
У Росії заявили про новий прорив ЗСУ на Курщині 6 мая 2025
ЗСУ задіяли машини розмінування та інженерні машини, які змогли прибрати "зуби дракона" на одній з ділянок кордону, стверджують "воєнкори".