21 декабря 2015
Новое исследование, которое было проведено в Израиле, показало, что жвачка становится причиной головной боли у подростков.
Доктор Натан Уотемберг провел исследование среди 30 детей и подростков возраста 6-19 лет.
Все добровольцы имели привычку жевать жвачку каждый день. Также все участники эксперимента сталкивались с мигренями.
Ученые предложили детям и подросткам отказаться от жвачки на 4 недели, после чего у 87% добровольцев полностью пропала головная боль.
После того, как почти все участники снова начали жевать резинку, приступы мигрени возобновились через несколько дней.
Кроме того, жвачка является одной из причин детского ожирения, сообщают ученые.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Вчені зі Стенфордського університету опублікували нове дослідження, в якому вони пророкують світле майбутнє покращеній геотермальній енергетиці (EGS). До недавнього часу енергію забезпечували геотермальні джерела в сейсмічно активних зонах з виходом на поверхню. У майбутньому це буде пов’язано з масовим бурінням свердловин із закачуванням туди води для нагріву, без прив’язки до природних джерел — це буде вигідніше, ніж будь-яка інша сучасна енергетика.
Польща звинуватила спецслужби РФ у кібератаках на енергетику 1 февраля 2026
Експерти охарактеризували атаки як повністю руйнівні, порівнявши їх із цілеспрямованим підпалом.
На Київщині Lexus розірвало на частини після зіткнення з вантажівкою: є постраждалий 1 февраля 2026
На Київщині Lexus розірвало на частини після зіткнення з вантажівкою: є постраждалий. Фото Обставини аварії встановлять слідчі