Вони ще не вміють ходити, але вже користуються смартфонами та планшетами. Цифрове дитинство – реальність сьогоднішнього життя.
Відучити значно важче, ніж привчити. Вже зараз лікарі наголошують на фактичній ломці у дітей, з вираженою цифровою залежністю.
Дитяча лікарка-неврологиня Ольга Топоркова розповіла в одному зі своїх відео, як використання ґаджетів дітьми впливає на розвиток їх нервової системи.
Як каже лікар, у 90% її практиці доводиться вести неприємну бесіду з батьками з приводу повного виключення або обмеження ґаджетів з життя дитини. Почувши це, на очах дітей з’являються сльози, а батьки озвучують класичну фразу: «Слухай, що тобі говорить лікар». Виходить, що лікарка - зла тітка, що руйнує буденне життя дитини.
Але варто пам’ятати, що у незрілій дитячій нервовій системі переважають процеси збудження над гальмуванням і використання ґаджетів ще більше збуджує ці нервові процеси. Тому, однією з найболючіших умов у лікуванні є виключення ґаджетів з життя дитини. Це дуже неприємна тема для батьків, а тим паче для дітей, які так багато часу витрачають у телефонах.
Отже, якщо батьки помічають у своєї дитини ознаки збудження нервової системи, такі як порушення сну, або сіпання очима, тіки або ходу на носках, лише одне виключення чи обмеження у використанні ґаджетів може розв'язати вашу проблему.
Пам’ятайте, святе місце, як відомо, порожнім не буває, тому просто забрати у дитини телефон, нічого не запропонувавши натомість, — лише зіграти на стороні її залежності. Ви маєте знайти гарну заміну ґаджета відволікши увагу своєї дитини.
tsn.ua
Хочешь узнать больше - читай отзывы