24 апреля 2024
Занадто вологе повітря може бути не менш шкідливим, ніж сильно сухе. Це стосується не тільки людського здоров’я, а й житлових або торгівельних приміщень. Висока вологість у поєднанні з перепадами температур або постійним теплом може стати причиною появи хвороботворних грибків, мікроорганізмів, зіпсувати речі, стіни та інше. Осушувач повітря кімнатний може вирішити одразу декілька проблем та створити більш здоровий мікроклімат.
Високим вважається показник понад 60%. У будинках та приміщеннях, де спостерігається така проблема, можна помітити наступне:
Головним критерієм можна назвати тип приміщення, де буде встановлено пристрій. Виділяють наступні види поглиначів вологи:
Перші мають невеликі розміри, порівняно скромний набір функцій. Підходять для квартир, офісів, приватних будинків, невеликих магазинів.
Промислові встановлюють на виробництвах, аби створити умови для протікання певних технологічних процесів, рівень комфорту, безпеки співробітників.
Переглядаючи модельний ряд у магазині, важливо подумати про наступні характеристики пристрою:
Для того, щоб прилад працював рівномірно, найбільш вдалою позицією є центр кімнати. Осушувачі для звичайної оселі мають приблизні розміри тумби або пуфу. Незважаючи на це, повністю приховати його не вийде, це зведе ефективність обміну повітрям нанівець. Саме тому виробники надають значення зовнішньому презентабельному вигляду кліматичного обладнання. Вони мають максимально естетично вписуватись у сучасну обстановку. Корпус частіше за все виготовлений з металу, але є і пластикові варіанти.
Для грамотного вибору майбутньої покупки потрібно пам’ятати наступне:
Якщо ви вперше купуєте техніку для зменшення сирості, рекомендуємо звернутись за консультацією до професіонала, який виміряє показники, врахує особливості будинку та інші важливі моменти. Придбати товар можна на сайті https://vashklimat.com.ua/.
← Вернуться на предыдущую страницу
США випробували ракети, які змінять ATACMS 21 ноября 2024
Ракети PrSM можна запускати з реактивних систем залпового вогню HIMARS і універсальних пускових установок M270 MLRS.
Росія витратить рекордні 40% бюджету на війну 21 ноября 2024
Військовий бюджет РФ у наступному році досягне 6,2% національного ВВП - рівня військових диктатур Африки.
Життя без світла: як наші очі реагують на відключення електроенергії 21 ноября 2024
Через атаки на енергетичні об’єкти в країні знову запроваджений режим аварійного вимкнення електрики. Якщо в літні місяці українці підлаштовували під графік "Укренерго" тільки свої побутові справи, то з настанням осені й зменшенням світлового дня доведеться призвичаїтися жити по-новому – в умовах сутінків та поганої освітленості.