13 августа 2023
Нові реалії побудови житла вимагають нових технологічних рішень в різних областях. Після того, як багато жителів великих міст перебрались у оселі із панорманими вікнами, стало зрозуміло, що стандартні радіатори:
Не варто також відкидати естетичний фактор, аже останнім часом вертикальні радіатори красуються на фото усіх модних інтер'єрів.
Отже давайте разом розбиратись, що таке вертикальний радіатор, яким він буває, як його вибрати і які функції він виконує «на відмінно».
В залежності від конструкції вертикальні радіатори опалення розподіляються на секційні і панельні. Відмінність уже міститься у назві – перші являють собою окремі секції нагрівальних елементів і мають просту конструкцію. Вони гнучкі з точки зору пристосування їх у приміщенні, також за допомогою секційних радіаторів можно більш точно розрахувати і облаштувати необхідну нагрівальну потужність.
Панельні радіатори являють собою сталеві листи, зварені по торцях. Коригування тепловіддачі в таких радіаторах вимагає професійного втручання.
І секційні, і панельні радіатори можуть мати верхнє або бокове підключення. Вибір виду підключення насамперед залежить від задач, які ставить перед собою дизайнер – отримати приміщення у брутальному стилі, індустріальному чи стилі «лофт», в даному випадку оптимальним вибором будуть бокові крани, або ж зробити інтерєр у стилі нео класицизму – вимагає нижнього підключення. Треба мати на увазі, що нижче підключення буде коштувати дорожче.
В залежності від матеріалу, із чкого вигтовлені радіатори, виділяють:
Як визначитись, які саме радіатори купувати? Беріть алюмінієві, якщо ваш бюджет дуже обмежений, а також якщо дизайн приміщення дозволяє зробити бокове підключення.
Біметалічні є санс взяти, якщо ви живете в будинку із несприятливими умовами навколишнього середовища – маєте справу із гідравлічними стрибками або склад води призводить до корозії.
Сталеві – найбільш універсальні, підходять для широкого діапазону умов, бувають дуже різноманітними по формі, розмірам і тепловіддачі.
← Вернуться на предыдущую страницу
Amnesty International засудила рішення Байдена дати протипіхотні міни ЗСУ 22 ноября 2024
Протипіхотні міни є невибірковою зброєю, яка калічить і вбиває мирних жителів, наголосили правозахисники.
Франція відреагувала на удар РФ міжконтинентальною ракетою 21 ноября 2024
Останніми тижнями Росія демонструє своє бажання посилювати рівень страху, заявили в МЗС Франції.
Росія витратить рекордні 40% бюджету на війну 21 ноября 2024
Військовий бюджет РФ у наступному році досягне 6,2% національного ВВП - рівня військових диктатур Африки.