Аудитори виявили: лікарні отримали понад 240 млн грн за фіктивні медпослуги

20 августа 2025

Державна аудиторська служба повідомила, що медзаклади в Україні незаконно отримали 242,7 млн грн за програмою медичних гарантій.
Як встановили ревізори, лікарні подавали недостовірні дані про наявність обладнання, лікарів та
кількість послуг, а подекуди взагалі вносили фіктивну інформацію до електронної системи.

Наприклад, одна лікарня отримала 7,6 млн грн за реабілітаційні послуги без відділення та спеціалістів, інша – 2,2 млн грн за діаліз без апаратів і нефрологів. Частину коштів – 68,7 млн грн – вже повернули до бюджету. Матеріали перевірок передано до правоохоронців.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Смачний напій, який надає бадьорості та покращує настрій 21 июня 2026

Регулярне вживання какао чинить позитивний вплив на організм.

Посол України в Польщі також повертає свій орден 21 июня 2026

Український дипломат висловив розчарування та нерозуміння з приводу рішення польської сторони.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Лео-шоп 0.2
Лео-шоп

Отзывов: 1

Чернега Віолетта 5.0
Чернега Віолетта

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше