25 октября 2017
Квашена капуста – один з найбільш популярних продуктів осені, саме в цей період роблять її заготівлі на зиму. Чи є квашена капуста корисною для здоров’я? Якщо так, у чому її найбільша користь, чому саме варто її споживати?
Приготована подібним чином капуста має у своєму складі вітаміни, які потрібні для нормального функціонування людського організму. По суті, це одне із доступних джерел вітамінів та корисних мікроелементів в осінньо-зимовий період. Цей вид капусти багатий на вітамін С, А, групи В, К. Квашена капуста успішно запобігає хворобам шлунково-кишкового тракту, є профілактикою виразки шлунку та дванадцятипалої кишки.
Квашена капуста значно покращує процеси травлення, допомагає роботі травного тракту. Вона багата на різні мікроелементи: залізо, калій, магній, цинк. А завдяки клітковині цей продукт не лише покращує травлення, а й сприяє нормалізації мікрофлори кишечника.
Квашена капуста зміцнює імунітет, що дуже актуально в період підвищеної небезпеки зараження вірусними хворобами, грипом. Цей продукт здатний посилювати опірність організму до стресів, покращує та стимулює обмін речовин, сприяє виробленню червоних кров’яних тілець у необхідній для організму кількості.
Квашену капусту рекомендують їсти всім, хто прагне позбутися зайвих кілограмів. Вона спалює жир, регулює обмін речовин, покращує метаболізм. Даний продукт, з одного боку, є досить поживним, з іншого – має мало калорій. Тартронова кислота, що міститься в квашеній капусті, не дає вуглеводам і цукру перетворюватися на жир.
Дієтологи радять вживати квашену капусту для того, щоб призупинити процеси старіння організму. Адже в ній міститься багато вітаміну С, який зміцнює імунну систему та попереджує старіння клітин та тканин. Споживання квашеної капусти – це збагачення клітин поживними речовинами, а це сприяє покращенню клітинної регенерації.
Звичайно квашена капуста – це не панацея від всіх хвороб та бід, проте її вживання є цілком доцільним та рекомендованим. З обережністю до вживання будь-яких продуктів, зокрема і квашеної капусти, слід ставитися людям з хронічними захворюваннями. Їм обов’язково треба проконсультуватися з лікарем перед введенням якогось продукту до свого раціону.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Стало відомо, коли поліція не має права штрафувати за перевищення швидкості 25 февраля 2025
Стало відомо, коли поліція не має права штрафувати за перевищення швидкості
Лідерку гурту "Крихітка" Сашу Кольцову збили на пішохідному переході 25 февраля 2025
Лідерку гурту "Крихітка" Сашу Кольцову збили на пішохідному переході: момент потрапив на відео Внаслідок падіння вона зазнала удару головою об асфальт
Кличко про три роки війни: у Києві пошкоджено 1239 будинків, серед загиблих – 11 дітей 25 февраля 2025
Кличко про три роки війни: у Києві пошкоджено 1239 будинків, серед загиблих – 11 дітей Місто продовжує розвиватись та допомагати ЗСУ