Чому вчасно снідати корисно для здоров’я?

7 декабря 2017

Сніданок називають найважливішим прийомом їжі за добу, а пропускати його категорично не рекомендується. Чому так корисно їсти зранку, як правильний сніданок впливає на наше здоров’я?

Вплив ранкового вживання їжі на здоров’я

Вчасний та поживний сніданок наступним чином впливає на наше здоров’я та самопочуття:

  • Покращує роботу серцево-судинної системи. Сніданок знижує рівень тромбоцитів та шкідливого холестерину в крові, що суттєво зменшує ризик тромбозу, атеросклерозу, проблем з роботою серця та судин.
  • «Запускає» роботу мозку. Вранішня їжа необхідна мозку для покращення концентрації уваги та здатності запам’ятовувати нову інформацію впродовж усього дня. Для продуктивної роботи мозок повинен отримати достатню кількість поживних речовин, і краще, щоб вони надійшли до організму саме зранку. Правильним є сніданок, який містить «повільні» вуглеводи, наприклад, каші та бутерброди з ціль зерновим хлібом.
  • Є профілактикою ожиріння. Ранкові калорії майже повністю витрачаються організмом та не перетворюються на жир. А ось відмова від сніданку – одна з причин розвитку ожиріння та просто появи зайвої ваги. Вчасно з’їдена зранку їжа покращує обмін речовин, а відмова від сніданку, навпаки, його сповільнює. Саме сніданок дозволяє контролювати відчуття голоду впродовж дня та убезпечує від неконтрольованого вживання їжі в обід та ввечері, що є особливо шкідливим.
  • Захищає від стресу. Сніданок заряджає людину достатньою кількістю енергії, поживних речовин. Він робить нас бадьорими, повними сил та життєвої енергії, що унеможливлює розвиток хронічного стресу.
  • Є профілактикою жовчнокам’яної хвороби. Тривалі перерви між вживанням їжі призводять до того, що жовч у жовчних шляхах та жовчному міхурові стає густою, застоюється та провокує появу піску й каміння, розвитку жовчнокам’яної хвороби. Ось чому правильний, збалансований сніданок – це найкраща профілактика даного захворювання.

Існує наступна закономірність: чим раніше людина поснідає, тим швидше її організм «прокинеться» та почне повноцінно функціонувати. Тому слід знайти зайвих 10-15 хвилин зранку та обов’язково снідати. Якщо такої звички немає з дитинства, варто почати її поступово розвивати. Найкраще для організму отримати першу порцію поживної їжі до 9-10 години ранку.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Мадонна в шубі українського бренду дотепно відповіла своїм хейтерам 25 декабря 2024

Мадонна в шубі українського бренду дотепно відповіла своїм хейтерам Цей бренд раніше обирала Леді Гага

Гумористка Мандзюк розкрила, чим закінчився її публічний скандал з Тіною Кароль через "брехливу скромність" 25 декабря 2024

Гумористка Мандзюк розкрила, чим закінчився її публічний скандал з Тіною Кароль через "брехливу скромність" Вона все ж таки має зустрітися зі співачкою, проте у цікавому місці

Притула розказав, чи став під час війни більше сваритися з дружиною та як діти тримають його менталку 25 декабря 2024

Ексшоумен та волонтер Сергій Притула розповів про особисте життя в умовах повномасштабного вторгнення.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Оберация начинаю 0.3
Оберация начинаю

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше