Ляшко пояснив причини дефіциту кисню в лікарнях

29 октября 2021

Через новий спалах коронавірусу, все більше людей потребують кисню, якого катастрофічно не вистачає в українських лікарнях.
 
Цю ситуацію під час брифінгу прокоментував міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. За його словами, зараз у 480 лікарнях, які надають медичну допомогу хворим з COVID-19 розгорнуто понад 70 тисяч ліжок для пацієнтів із COVID-19, із яких з киснем – понад 66 тисяч.
 
67% ліжок зайняті пацієнтами з підозрою або з підтвердженим діагнозом COVID-19. Разом з тим, реальна зайнятість ліжок з киснем пацієнтами, які потребують кисневої терапії, складає 50%
 

“80% всіх госпіталізованих пацієнтів – киснезалежні. Споживання кисню зросло у 5 – 6 разів на одного пацієнта госпіталізованого зі штамом Дельта. За добу лікарні в країні споживають понад 330 тонн рідкого кисню та 6 800 балонів кисню. Це без урахування автономних джерел постачання кисню, які встановлені в понад 280 закладах охорони здоров’я”, - розповів міністр.
 

Щодо браку кисню в медичних установах, то за словами Ляшка це пов'язано з двома факторами:
 
Зростання використання кисню через значно більшу потребу кисню для лікування пацієнтів з Дельтою. Раніше 2 тонни рідкого кисню використовувалась впродовж 7 – 10 днів. Зараз цього вистачає на 1 – 2 дні. Тому й з’являються повідомлення в засобах масової інформації, що кисню вистачає на декілька днів.
 

Регламентні роботи на потужностях 2 виробників кисню, які сумарно виробляють 130 тонн кисню. Регламентні роботи на одному заводі вже завершились і сьогодні він продовжує виробляти кисень, на іншому ці роботи триватимуть до 1 листопада.
 
Тому аби перекрити дефіцит кисню, було залучено 35 підприємств, що виробляють кисень, в тому числі 23 – медичний та 12 – технічний (як вторинний напрям діяльності, дозволений до використання за умови відповідності технічних характеристик кисню медичного).

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Росія визнала "прильоти" ATACMS і пообіцяла помсту 26 ноября 2024

Російські агресори вже "готують дії у відповідь" на атаки ЗСУ ракетами ATACMS у Курській області.

Обвалить ціни на нафту: Трамп готує стрімкий зріст видобутку 26 ноября 2024

В Росії вже прогнозують ціну на нафту в районі 50 доларів вже у травні. Також Трамп планує збільшення експорту газу до Європи.

Китай дратують зв’язки РФ з КНДР - Держдеп 26 ноября 2024

У Пекіні стурбовані тим, що російський вплив може спонукати Північну Корею до дій, які не відповідатимуть інтересам Китаю.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Kabrita Gold 5.0
Kabrita Gold

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше