Жіноче здоров’я та чорниці: вражаючі медичні факти

14 июня 2018

Напевне, всі чули про користь чорниці за її насиченість антиоксидантами, але це далеко не всі її складники, які викликають інтерес у науковців та медиків. Безсумнівно, антиоксиданти – це необхідні для хорошого здоров’я речовини. Вони допомагають боротись з різними, в тому числі, віковими хворобами, слугують профілактикою раку.

Фітонутрієнти, які також називають проантоцианідинами – це унікальні речовини, які захищають мозок від ушкоджень, що провокуються токсичним впливом забрудненого довкілля. Наукові дослідження на тваринах дозволяють стверджувати, що чорниця покращує пам’ять та роботу мозку в цілому.

Чорниця багата на вітаміни: Е, аскорбінову і фолієву кислоту, рибофлавін та ніацин. В її складі є також мінерали: залізо, мідь, натрій, калій, кальцій, магній та фосфор.

Завдяки цьому регулярне вживання чорниці покращує зір та роботу серця.

Чим чорниця корисна для жіночого здоров’я?

Вживання цієї лісової ягоди допомагає в лікуванні захворювань сечостатевої системи. З її допомогою можна врегулювати менструальний цикл та попередити збої. Чорниця позитивно впливає на роботу репродуктивної системи.

Наукові дослідження відкрили унікальну здатність чорниці активувати ген спалювання жиру. Це ефективна допомога тим, хто хоче схуднути в області живота. Опитування в університеті Тафта показали, що регулярне вживання чорниці призводить до втрати жиру в зоні живота на 77% ефективніше, а швидкість втрати загальної ваги збільшується вдвічі.

Під впливом чорниці збільшується синтез дофаміну, який покращує нам настрій. А хороший настрій та позитив – це головна запорука здоров’я та успіху.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

9 мифов о беге, в которые пора перестать верить 11 декабря 2018

Бег — это простой и одновременно сложный спорт. Всё ещё думаете, что от бега вы похудеете и что бег убийственен для коленей и сердца? Эксперты разоблачили эти и другие мифы.

Toyota делает ставку на водородные топливные элементы для автомобилей 11 декабря 2018

Toyota продолжает верить в перспективность использования водородных топливных элементов в автомобильной индустрии. В то время как некоторые производители автомобилей пошли по пути полного перехода на выпуск электромобилей, Toyota не считает целесообразным делать ставку только на электромобили, приводя в защиту своей позиции целый ряд аргументов.

Мать всю жизнь считала дочь умершей и встретила ее 69 лет спустя 11 декабря 2018

Анализ ДНК помог 69-летней американке отыскать мать, с которой ее разлучили сразу после рождения.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Сушия 2.5
Сушия

Отзывов: 2

Мебель 0.1
Мебель

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое