Жіноче здоров’я та чорниці: вражаючі медичні факти

14 июня 2018

Напевне, всі чули про користь чорниці за її насиченість антиоксидантами, але це далеко не всі її складники, які викликають інтерес у науковців та медиків. Безсумнівно, антиоксиданти – це необхідні для хорошого здоров’я речовини. Вони допомагають боротись з різними, в тому числі, віковими хворобами, слугують профілактикою раку.

Фітонутрієнти, які також називають проантоцианідинами – це унікальні речовини, які захищають мозок від ушкоджень, що провокуються токсичним впливом забрудненого довкілля. Наукові дослідження на тваринах дозволяють стверджувати, що чорниця покращує пам’ять та роботу мозку в цілому.

Чорниця багата на вітаміни: Е, аскорбінову і фолієву кислоту, рибофлавін та ніацин. В її складі є також мінерали: залізо, мідь, натрій, калій, кальцій, магній та фосфор.

Завдяки цьому регулярне вживання чорниці покращує зір та роботу серця.

Чим чорниця корисна для жіночого здоров’я?

Вживання цієї лісової ягоди допомагає в лікуванні захворювань сечостатевої системи. З її допомогою можна врегулювати менструальний цикл та попередити збої. Чорниця позитивно впливає на роботу репродуктивної системи.

Наукові дослідження відкрили унікальну здатність чорниці активувати ген спалювання жиру. Це ефективна допомога тим, хто хоче схуднути в області живота. Опитування в університеті Тафта показали, що регулярне вживання чорниці призводить до втрати жиру в зоні живота на 77% ефективніше, а швидкість втрати загальної ваги збільшується вдвічі.

Під впливом чорниці збільшується синтез дофаміну, який покращує нам настрій. А хороший настрій та позитив – це головна запорука здоров’я та успіху.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Galaxy S10+: оценки в Antutu и GeekBench, а также рендеры белой керамической версии 16 февраля 2019

До анонса всей серии новых Galaxy S10 осталось несколько дней, и количество утечек закономерно растёт. Перед тем, как отправиться на презентацию Samsung Unpacked в Сан-Франциско, можно ещё раз взглянуть на то, чего ожидать с точки зрения производительности от самой продвинутой и габаритной модели — Galaxy S10 Plus.

Ходить дома в уличной одежде и обуви опасно 16 февраля 2019

Американские исследователи Райхан Хан и Марк Странд в течение многих лет изучали влияние дорожной пыли и микрочастиц на здоровье.

Добавление отзыва временно недоступно

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

школа Интеллект 4.8
школа Интеллект

Отзывов: 1

Діла 0.4
Діла

Отзывов: 1

joinup 0.6
joinup

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое