Як убезпечити себе від зараження СНІДом?

15 июня 2023

СНІД не випадково вважається у світі чумою ХХ, а тепер уже і ХХI століття, оскільки має серйозну основну небезпеку – пригнічує захисну систему організму, залишаючи хворого віч-на-віч з вірусами, бактеріями та іншими інвазіями. Механізм дії полягає в тому, що проникаючи всередину організму вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) повністю знищує клітини імунної системи, що протистоять інфекціям.

Як ефективно боротися зі СНІДом?

На жаль, панацеї від цього грізного захворювання досі не існує, але є й добрі новини: вчені виробили систему доконтактної профілактики ВІЛ-інфекції (ДКП), яка допомагає в декілька разів зменшити ризик зараження вірусом. Для того, щоб детальніше ознайомитися з даною методикою, рекомендуємо вам перейти на сторінку сайту Благодійної організації «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу».

Зауважимо, що суть доконтактної профілактики полягає в регулярному прийомі певних медичних препаратів і рекомендується всім тим, хто потрапляє в зону високого ризику зараження. Фахівці оцінюють ДКП як ефективний метод зниження ризиків зараження ВІЛ-інфекцією, правда за умови, що препарати приймаються регулярно і без перерв.

Ті, хто починає використовувати методику ДКП, повинні мати негативний ВІЛ-статус та кожні 3 місяці проходити нове тестування. Що ж до побічних ефектів від прийому профілактичних препаратів, то практика показує, що вони мають незначний і короткочасний характер. Також встановлено, що  розвиток резистентності до препаратів виникає у поодиноких випадках.

Доконтактна профілактика має цілу низку переваг, як фізіологічних, так і психологічних. Окрім вирішення основного завдання, а саме профілактики зараження ВІЛ, ДКП сприяє зниженню рівня тривожності у тих пацієнтів, які не можуть впливати на рівень ризику інфікування.

Хто входить до групи підвищеного ризику ВІЛ-інфікування?

Всесвітня організація охорони здоров'я визначила основні групи людей, які належать до зони ризику:

  • чоловіки, які вступають у статеві контакти з чоловіками;
  • наркомани, які використовують ін'єкційні наркотики;
  • ув'язнені;
  • працівники секс-індустрії та їх клієнти;
  • трансгендери;
  • люди, які мають безладні статеві зв'язки без використання захисту тощо.

Рекомендуємо відвідати сайт https://helpme.com.ua/dokontaktna-profilaktika-prep/ Благодійної організації «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу» та уважно ознайомитися з інформацією, яка там представлена. Важливо пам'ятати, що при будь-якому захворюванні профілактика – це набагато легший та ефективніший шлях, ніж лікування захворювання. Що ж до СНІДу, то профілактика в даному випадку є ледь не єдиним способом уберегти себе від смертельної інфекції.

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Росія направила дрон на Київ під час візиту Стармера - прогриміли вибухи 16 января 2025

Росія направила дрон на Київ під час візиту Стармера, прогриміли вибухи. Усі подробиці, фото та відео У небі над столицею зафіксували ворожий дрон

Су-57 назвали ганьбою Путіна 16 января 2025

Су-57 назвали ганьбою Путіна

Наталка Денисенко придбала новий Mercedes і розплакалась від щастя 16 января 2025

Наталка Денисенко придбала новий Mercedes і розплакалась від щастя. Фото Акторка виконала свою давню мрію

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

стас 4.7
стас

Отзывов: 1

Гарний гінеколог 5.0
Гарний гінеколог

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше