Стало відомо, коли можливо буде придбати ліки за “ковідну тисячу”

21 декабря 2021

Вакциновані від коронавірусу українці віком понад 60 років зможуть витратити отриману в рамках програми "єПідтримка" 1 тисячу гривень на купівлю ліків приблизно з другої половини січня 2022 року.

Про це під час брифінгу заявив заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма.
 

"На сьогодні прийнято рішення щодо ліків. Готуються відповідні зміни в нормативно-правові акти, вносяться певні зміни в програмне забезпечення й алгоритми, згідно з якими працює ця програма. За нашими оцінками, у другій половині січня ця послуга буде доступна для всіх громадян віком понад 60 років для оплати ліків", – сказав Шурма.
 

За його словами, кожного місяця до програми "єПідтримка" будуть вноситися зміни щодо розширення напрямків, на які можна витратити отримані кошти.
 
Нагадаємо, 15 листопада 2021 року президент Володимир Зеленський заявив, що в рамках нової програми підтримки креативного, спортивного та транспортного секторів економіки українці, які отримали дві дози антиковідної вакцини, зможуть отримати через додаток "Дія" по 1 тис. грн.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Росія заробила €7,7 млрд на нафті під час війни в Ірані 21 марта 2026

У перші два тижні березня Москва отримала близько €372 млн на день від експорту нафти - на 14% більше середнього денного доходу у лютому.

Чим може здивувати активоване вугілля і як воно підтримує здоров'я 21 марта 2026

В аптеках активоване вугілля коштує копійки, але все ще залишається одним з найпопулярніших домашніх засобів. Його використовують і як першу допомогу, і як м’який спосіб підтримати роботу кишечника, і навіть як елемент косметичного догляду. Хоча на ринку з’явилися сучасні сорбенти, старий добрий вугілля зберігає актуальність завдяки своїй надійності та передбачуваності.

NASA втратило марсіанський зонд MAVEN, але не втрачає надії його повернути 21 марта 2026

NASA втратило зв'язок з космічним апаратом MAVEN, який досліджував Марс, 6 грудня 2025 року. Аналіз фрагмента даних спостереження показує, що MAVEN з незрозумілих причин покинув заплановану орбіту. 16 січня, після закінчення двотижневого відключення зв'язку, викликаного перебуванням Сонця між Землею та Марсом, NASA не зафіксувало жодного сигналу від космічного апарата. Проте агентство поки що не припинило спроби зв'язатися з ним.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Industrialbank 4.7
Industrialbank

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше