Стало відомо коли в Україні почне діяти цифровізована система реабілітації

26 марта 2023

Уже навесні в Україні почне діяти цифровізована система реабілітації, яка стане частиною електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ). 

Це означає, що пацієнтам більше не знадобиться роками збирати та зберігати паперові довідки про проходження реабілітації. Це також полегшить та структурує роботу мультидисциплінарних реабілітаційних команд, оскільки всі фахівці зможуть відстежувати, як успішно відбувається реабілітація пацієнта та за необхідності — швидко корегувати індивідуальний реабілітаційний план.  
 

Для того, аби підготувати заклади охорони здоров’я до впровадження цих нововведень, а також окреслити важливі кроки, необхідні для розвитку доказової реабілітації, відбулася установча зустріч із керівниками закладів охорони здоровʼя, які законтрактовані з НСЗУ за відповідними пакетами в рамках Програми медичних гарантій. 
 
«Наша мета – зробити все можливе, щоби повернути людину до повноцінного життя та забезпечити для цього цифрові інструменти доказової реабілітації, – коментує заступниця міністра охорони здоровʼя з цифрового розвитку Марія Карчевич. – Відповідний функціонал для супроводу процесу реабілітації пацієнта в ЕСОЗ вже перебуває на завершальній стадії розробки, також ведеться активна розробка медичних інформаційних систем. А невдовзі для користувачів стануть доступними навчальні курси з електронного документування на основі Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ)».
 

Високий запит на реабілітацію внаслідок війни та щоденних травм військових і цивільних змушує рухатися швидко та впроваджувати найсучасніші практики у сфері охорони здоров’я. Щоб допомогти менеджменту закладів охорони здоровʼя впроваджувати зміни та проводити навчання серед фахівців, команда впровадження реабілітаційного процесу в ЕСОЗ презентувала на заході чек лист з підготовки, який допоможе керівникам перевірити готовність до впровадження ефективної реабілітації у своїх закладах.
 
«Успіх реабілітації походить з плідної співпраці між фахівцями та людиною, яка відновлюється, — розповідає уповноважена Президента з безбар’єрності Тетяна Ломакіна. — Тому наше першочергове завдання — допомогти керівникам лікарень і посилити їхні мультидисциплінарні команди. Кожен фахівець має почати працювати за найкращими світовими практиками, що зараз впроваджуються в Україні. Це потребує менеджерської підготовки, додаткового навчання, технічної підтримки. Але від того, наскільки швидко професіонали зможуть втілити ці зміни, залежить доля людей, які вже зараз потребують активної, доказової реабілітації». 

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Історикиня прокоментувала меседж у ч/б фото Міддлтон та привітанні принца Вільяма 10 января 2025

9-го січня принцесі Вельській Кетрін виповнилося 43. Як і щороку, в офіційних акаунтах королівської родини в соцмережах привітали іменинницю, опублікувавши її фото.

Стало відомо, як гормональна терапія у перименопаузі може допомогти уповільнити старіння 10 января 2025

Гормональна терапія — це метод, який може відігравати вирішальну роль у сповільненні процесів старіння у жінок у перименопаузі. 

Моргенштерн, який засудив війну і "перевзувся", в неадекватному стані звалився на сцені 10 января 2025

Моргенштерн, який засудив війну і "перевзувся", в неадекватному стані звалився на сцені: що з ним сталося після втечі з Росії З 2025 року він почав лікувати психіку

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Худший перевозчик 0.1
Худший перевозчик

Отзывов: 1

Клініка Militta 5.0
Клініка Militta

Отзывов: 2

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше