Головний санлікар повідомив, коли в Україні розпочнеться вакцинація китайським препаратом CoronaVac

2 апреля 2021

Головний санлікар назвав 9 квітня орієнтовною датою завершення лабораторного контролю вакцини CoronaVac.

Про це він повідомив на засіданні Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.
 
«215 тисяч приїхали вже вакцин CoronaVac від компанії Sinovac. В п'ятницю вона була доставлена в Державний експертний центр на лабораторний контроль», - зазначив Ляшко.
 
За його словами, лабораторний контроль триває. Також це необхідно для того, що зазначена вакцина була закуплена через ДП «МОЗ», а не за процедурами міжнародних організацій. 
 

«Орієнтовна дата завершення лабораторного контролю – 9 квітня. У разі, якщо не буде ніяких зауважень до роботи, ми готові її розвезти в той же день, коли буде завершено лабораторний контроль, і на наступний день розпочинати щеплення», - сказав заступник міністра.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Анна Трінчер у чорному латексі поділилася з фанами черговою сміливою фотосесією 21 августа 2025

Співачка та акторка Анна Трінчер поділилася з фанами черговою своєю сміливою фотосесією.

Компактний флагман із топовою начинкою Xiaomi 16 Pro Mini готується до релізу 21 августа 2025

Компактний флагман із топовою начинкою Xiaomi 16 Pro Mini готується до релізу

В Афганістані автобус з мігрантами потрапив у ДТП: десятки жертв 21 августа 2025

Пасажирський автобус зіткнувся з мотоциклом і вантажівкою, після чого загорівся.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

2й роддом 0.5
2й роддом

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше