30 ноября 2024
Оброблене червоне м'ясо, зокрема, ковбаси і сосиски, вважається одним із найшкідливіших м'ясних продуктів. ВООЗ давно застерігає від його надмірного споживання.

← Вернуться на предыдущую страницу
Перший масовий смартфон з батареєю на 10 001 мА·год представлений Realme P4 Power 30 января 2026
Компанія Realme випустила P4 Power — смартфон з дуже ємною кремнієво-вуглецевою батареєю на 10 001 мА·год. Виробник заявляє, що новинка має найкращу автономність у своєму класі. Компанія також обіцяє, що батарея зберігатиме не менше 80 % від своєї початкової ємності після 8 років використання. Акумулятор розрахований на 1650 циклів заряджання.
США передадуть Венесуелі захоплений танкер - ЗМІ 30 января 2026
США з кінця минулого року затримали сім танкерів, пов'язаних з Венесуелою. Один з них з невідомих причин можуть повернути.
США, Данія та Гренландія почали переговори через вимоги Трампа 29 января 2026
Дипломатичні переговори відбуваються після кількох місяців напруженості між Данією та США, які є засновниками НАТО.