24 ноября 2013
Устройство представляет собой «умные очки». Схема сосудов проецируется на их дисплей. За основу взята ранняя разработка, которая выводит схему сосудов под кожей на экран. The Eyes-On Glasses System позволяет хранить изображения и передавать их по беспроводной связи.
Практика показывает, что в 40% случаях медсестры не могут попасть в вену с первого раза, чтобы сделать внутривенную инъекцию. Новое изобретение поможет решить эту проблему. Систему начнут использовать в первом в квартале 2014 года.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
likar.info
← Вернуться на предыдущую страницу
Аліна Шаманська відреагувала на гучний розрив колишнього чоловіка Руслана Ханумака з новою дівчиною 7 апреля 2026
"Я не зловтішаюсь". Аліна Шаманська відреагувала на гучний розрив колишнього чоловіка Руслана Ханумака з новою дівчиною Вона свідомо не втручалася у нові стосунки Ханумака
В Китаї вперше у світі випробували літак на водневому двигуні внутрішнього згоряння 7 апреля 2026
В минулу суботу в Китаї успішно відбувся перший у світі випробувальний політ літака з турбовинтовим двигуном мегаватного класу, що працює на водні. Авіація вносить серйозний внесок у вуглецевий слід людства, і перехід авіації на водень — це світле майбутнє земної цивілізації.
Складаний iPhone вже на конвеєрі: що готує Apple 7 апреля 2026
Складаний iPhone вже на конвеєрі: що готує Apple