Минздрав взялся за лекарства от давления

27 апреля 2012

Минздрав Украины и ведущие отечественные производители лекарств подписали меморандум, согласно которому последние обязались обеспечить производство достаточного количества препаратов для больных гипертонией; не повышать цены на эти лекарства и обеспечить на предприятиях 2-х месячный запас лекарств.

Обязательства действуют на время проведения пилотного проекта по внедрению госрегулирования цен на лекарства для больных гипертонической болезнью.

Минздрава Р.Богатыревой, механизм компенсации стоимости лекарств начнет действовать с 1 сентября.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

likar.info

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Німеччині сотні угорців видавали себе за біженців з України 20 октября 2025

Під час опитування деякі шукачі притулку заявляли, що їхнє фінансове становище в Угорщині було жахливим, тому вони видавали себе за українських біженців, щоб отримати грошову допомогу у Німеччині.

Ізраїль вдарив по сектору Газа 20 октября 2025

ЦАХАЛ знищив кілька опорних пунктів і військових споруд, де була зафіксована терористична активність Хамас.

ЄС зобов'язав виробників обладнати зарядні пристрої від'єднуваними кабелями USB-C 20 октября 2025

Європейський союз затвердив законодавчий акт, який зобов'яже виробників з 2028 року оснащувати зарядні пристрої та зовнішні блоки живлення для широкого спектра споживчої електроніки від'єднувальними кабелями з роз'ємом USB-C. Документ поширюється на блоки живлення потужністю до 240 Вт, включаючи зарядні пристрої для ігрових консолей, моніторів, маршрутизаторів, бездротових зарядок, телевізійних приставок та інжекторів PoE для Ethernet.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше