У МОЗ повідомили про безоплатність евакуації поранених українців на лікування за кордон

11 мая 2022

Міністерство охорони здоров’я України у рамках співпраці з Європейською Комісією доправляють українців, які постраждали внаслідок військової агресії рф, на лікування за кордон майже щодня. Евакуюють дорослих і дітей із важкими пораненнями, опіками та захворюваннями, що потребують спеціалізованої та невідкладної медичної допомоги. 

Усі евакуаційні рейси, організовані МОЗ у співпраці з Єврокомісією, з найгарячіших точок до більш безпечних регіонів України та направлення на лікування за кордон здійснюються абсолютно безоплатно для пацієнтів. А збори на лікування є особистою ініціативою приватних осіб та організацій, до яких Міністерство не має жодного стосунку. 
 

МОЗ наголошує, що евакуацію, транспортування та лікування постраждалих українців за співпраці МОЗ та Єврокомісії проводять на безоплатній основі. 
 
Відзначається, що МОЗ України та Європейська Комісія за активного сприяння обласних військових адміністрацій і медзакладів, підтримці Державної прикордонної служби України й Державної міграційної служби України через систему екстреного реагування Євросоюзу оперативно визначають профільну спеціалізовану клініку в одній із країн ЄС для лікування і реабілітації українців. Далі МОЗ контактує з клінікою та узгоджує етапи й маршрути безпечного медичного транспортування.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

New York Times показала, откуда били ракетами по Украине 25-26 июня 28 июня 2022

Ракеты были выпущены из бомбардировщиков в белорусском воздушном пространстве, из военных кораблей в Черном море и самолетов, летающих над Каспийским морем.

Жители Демидова блокировали дорогу на Киев 28 июня 2022

Издание The New York Times показало последствия затопления села Демидов после разрушения дамбы

Эксперты рассказали, что говорит закон о езде на мотоцикле между рядами 28 июня 2022

Достаточно часто, особенно в условиях киевских пробок можно заметить мотоциклистов, которые объезжают остальных участников дорожного движения между рядами. При этом то, где именно двигается мотоциклист в данной ситуации будет играть очень большое значение.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Liena 0.6
Liena

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое