У МОЗ оновили стандарти госпіталізації пацієнтів з COVID-19

18 ноября 2021

МОЗ України змінило стандарт госпіталізації пацієнтів з коронавірусом. Тепер стаціонарному лікуванню підлягають українці у віці від 60 років, у яких хвороба протікає в середній важкості.

Відмічається, що раніше в стандарті не було умов щодо віку пацієнта. Людей з середньою важкістю госпіталізували лише при наявності тривожних симптомів.
 

Так, раніше пацієнтів з середнім перебігом COVID-19 забирали до лікарень лише при ознаках пневмонії чи дихальної недостатності – збільшення частоти дихальних рухів вище норми, кровохаркання, сатурація менше ніж 93%.
 
Тепер же госпіталізуватимуть усіх пацієнтів 60+ із середньою важкістю перебігу хвороби. У відомстві зауважили, що стандарти оновили з метою зменшення рівня смертності хворих серед цієї вікової групи.
 

До переліку симптомів та станів, при яких пацієнту може знадобитись госпіталізація належить:
  • біль у грудній клітці;
  • важкість дихання, задишка у стані спокою, ознаки дихальної недостатності;
  • сатурація з рівнем кисню в крові менше ніж 92% (для вимірювання сатурації в домашніх умовах можна використовувати пульсоксиметр. Придбати прилад можливо в медичному маркеті ITMED);
  • порушення свідомості;
  • інші ознаки, які загрожують життю та свідчать про критичний стан пацієнта.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Які продукти не можна зберігати в холодильнику, інакше вони стануть отрутою 22 июня 2026

Сьогодні більшість із нас купують готові страви та продукти та кладуть їх у холодильник. Але…

Каша, яка має рекордний вміст рослинного білка 22 июня 2026

Каша з сочевиці не лише дуже смачна, але й корисна.

Смачний напій, який надає бадьорості та покращує настрій 21 июня 2026

Регулярне вживання какао чинить позитивний вплив на організм.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше