МОЗ дало пораду пацієнтам, що підписали декларацію з лікарями-антивакцинаторами

13 октября 2021

У Міністерстві охорони здоров'я визнають проблему з лікарями-антивакцинаторами, які без обґрунтування відмовляють пацієнтів від щеплень. Пацієнтам таких медпрацівників радять шукати іншого лікаря.

Про це заявив головний санлікар України Ігор Кузін.
 
За його словами, у таких "фахівців" методи лікування можуть не мати ефективності й навіть нести загрозу. Тому варто укладати угоду з іншим сімейним лікарем.
 
За словами Кузіна, МОЗ прицільно стежить за кількістю вакцинованих пацієнтів у сімейних лікарів.
 

"Це дозволяє нам виявити прицільно тих антивакцинщиків серед лікарів, які, на жаль, все ж таки трапляються в межах медичної спільноти. Але загальна рекомендація – це відмовлятися від такого лікаря, шукати іншого", - сказав він.
 
Раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко порадив антивакцинаторам поспілкуватися з родичами хворих на коронавірус, які приходять їх відвідувати в лікарнях, де ті перебувають на кисневій терапії або у відділенні інтенсивної терапії.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

З'явилося нове фото Xiaomi Mix Fold 5: його вже порівнюють з iPhone Ultra 20 июля 2026

З'явилося нове фото Xiaomi Mix Fold 5: його вже порівнюють з iPhone Ultra

Румунія не вироблятиме ракети PAC-3 для Patriot для України 20 июля 2026

Глава Міноборони Румунії Раду Міраце заразом підтвердив підтримку з боку його країни діяльності Коаліції охочих.

Медики назвали найкорисніший фрукт в літній час 20 июля 2026

Найкориснішим фруктом, особливо в літній час, медики назвали абрикос. За їх словами, якщо абрикоси вживати щодня, то можна уникнути багатьох захворювань.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Гадалка  
Гадалка

Отзывов: 1

Леошоп 1.0
Леошоп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше