9 октября 2020
У МОЗ заявляють про те, що продовжують нарощувати потужності вітчизняних лабораторій. Це робиться для того, щоб мати змогу максимально збільшити кількість ПЛР-тестів на виявлення COVID-19. Під нарощуванням потужності розуміється закупівля необхідного обладнання, витратних матеріалів, тест-систем, а також проведення навчань персоналу.
Крім того, МОЗ ініціює залучення приватних лабораторій до проведення тестування населення на COVID-19 за кошти держави. Також зараз процедуру верифікації проходять тести українського виробництва. Всю цю інформацію повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на щоденному прес-брифінгу.
Наразі, через значне поширення хвороби, результатів тесту на COVID-19 можна чекати декілька днів. Щоб цього не було, МОЗ постійно працює у напрямку нарощування потужності вітчизняних лабораторій, наголошує пан Степанов. Зараз найгірша ситуація з проведенням тестування на COVID-19, за інформацією МОЗ, у Донецькій, Одеській та Харківській областях. Найбільше лабораторій нині функціонує у Закарпатській, Львівській, Кіровоградській та Івано-Франківській областях.
Нагадаємо, раніше у МОЗ заявили, що до грудня поточного року кількість проведених тестувань на COVID-19 в Україні повинна сягати близько 50 тисяч на добу.
Автор: Ольга Купріянова
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Росії пожалілися на масштабну атаку дронів 18 июля 2025
Росавіація запроваджувала під час нальоту БПЛА обмеження на польоти в московських аеропортах Домодєдово, Жуковський, Внуково.
Чоловік Світоліної привітав її з 4-річчям шлюбу милим фото та смішним відео 18 июля 2025
Еліна Світоліна та її чоловік Гаель Монфіс відзначають 4-ту річницю з дня весілля
Польща закриє притулки для більшості біженців з України 18 июля 2025
Речник польського уряду Адам Шлапка пояснив, що форми допомоги українським біженцям змінюються відповідно до потреб.