У НСЗУ повідомили, як отримати безоплатні ліки при серцево-судинних захворюваннях

16 сентября 2024

Завдяки програмі “Доступні ліки” українці з серцево-судинними захворюваннями можуть отримувати ліки безоплатно або з частковою доплатою.
 
Всього до  програми “Доступні ліки” включено 229 торгових назв препаратів для лікування серцево-судинних та цереброваскулярних захворювань, у тому числі для профілактики інфарктів та інсультів. З них 48 — без доплати.
 
Щоб почати отримувати ліки безоплатно або з частковою доплатою потрібно:
 
- Звернутися до лікаря первинної медичної допомоги.
 

Лікар випише електронний або паперовий рецепт на підставі обстежень та діагнозу. В рецепті лікар вкаже міжнародну непатентовану назву препарату (МНН).
 
- З рецептом можна звернутися в будь-яку аптеку, незалежно від місця реєстрації. Головна умова — наявність договору з НСЗУ. Впізнати таку аптеку можна за наліпкою “Доступні ліки”.
 
Термін дії рецепта становить 30 днів з дати виписування.
 
- Покажіть рецепт працівнику аптеки. Аптекар запропонує наявні препарати, які містять потрібну діючу речовину. А також повідомить, який препарат повністю безоплатний, а за який потрібно доплатити. Вартість ліків аптеці відшкодує НСЗУ.
 
Знайти найближчу аптеку з договором із НСЗУ можна:
– через дашборд на сайті НСЗУ: https://edata.e-health.gov.ua/e-data/dashboard/pharmacy-map. У меню зліва оберіть ваш населений пункт та потрібний напрям програми реімбурсації;
– через чат-бот “Спитай Гриця” https://t.me/SpytaiGrytsia_bot;
– зателефонуйте до контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Білоруська політика загострює торговельну напругу з РФ - розвідка 18 августа 2025

Білоруська політика "купуй своє" вдарила по російському імпорту й спричинила торговельні обмеження у відповідь.

Колишній слуга Чарльза III пригадав неочікуваний танець із Єлизаветою II, коли йому було лише 13 років 18 августа 2025

"Ноги перетворилися на желе": колишній слуга Чарльза III пригадав неочікуваний танець із Єлизаветою II, коли йому було лише 13 років Він тоді здійснив свою дитячу мрію

Трамп заявив, що Китай не нападе на Тайвань за час його президентства 18 августа 2025

Президент США висловив упевненість, що за час його перебування у владі конфлікту між Китаєм і Тайванем не буде.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

мошенник Жура 0.2
мошенник Жура

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше