16 июля 2020
Лікування пацієнтів з COVID-19 в умовах стаціонару в Україні має проводитися безкоштовно. Якщо є які-небудь порушення в цьому питанні, в Міністерстві охорони здоров'я закликають пацієнтів звертатися зі скаргами на їх гарячу лінію і в місцеві департаменти охорони здоров'я. Плата за лікування не повинна стягуватися і з пацієнтів, які не мають підписаних декларацій з лікарями первинної ланки (сімейними лікарями, терапевтами, педіатрами). Про це під час прес-брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.
Максим Степанов нагадав, що при таких ознаках хвороби, як підвищена температура тіла, труднощі з диханням та інші симптоми ГРВІ, потрібно дзвонити до свого сімейного лікаря або в екстрену медичну допомогу за номером 103. При наявності певних симптомів пацієнта госпіталізують, при цьому неважливо, є у нього підписана декларація з сімейним лікарем, чи ні. Все лікування в умовах стаціонару абсолютно безкоштовно - наполягає Максим Степанов. Медзаклади, які лікують хворих з COVID-19, отримують додаткове фінансування і повинні бути забезпечені всім необхідним.
Максим Степанов все ж закликає всіх українців нарешті визначитися з вибором свого сімейного лікаря. Тим більше, що зараз підписати декларацію можна в режимі online, повідомляють у Міністерстві охорони здоров'я.
Автор: Ольга Купріянова
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Через важку хворобу помер "Денчик", відомий екстравагантними концертами на Хрещатику 22 июня 2026
Через важку хворобу помер "Денчик", відомий екстравагантними концертами на Хрещатику Що відомо про загиблого Дениса Опару
Туск відреагував на позбавлення Зеленського Ордена Білого Орла 22 июня 2026
Польський прем'єр-міністр закликав обох президентів припинити роздмухувати дипломатичний скандал.
Король Чарльз III вперше розкриє свої особисті доходи 22 июня 2026
Звіт включатиме податки з різних джерел доходу короля, зокрема прибутки від герцогства Ланкастер, дивіденди від інвестицій та доходи від приватних маєтків Сандрінгем і Балморал.