Поради лікарів: як уникнути зараження дифтерією?

24 июня 2018

За 2018 рік в Україні реєструють вже другий випадок зараження дифтерією. Хвороба зафіксована на Луганщині в м. Рубіжному. Перший випадок дифтерії також зареєстровано на Луганщині. Про це розповідає Володимир Курпіта, голова Центру громадського здоров’я.

Посадовець пояснює, що потрібно пройти вакцинацію і дорослим, і дітям. Наразі в країні це можна зробити без проблем, адже в усіх регіонах вакцини достатньо. Проблема в тому, що українці зараз не мають колективного імунітету від дифтерії. Пан Курпіта нагадує, що для захисту від дифтерії кожен дорослий повинен проводити повторну вакцинацію починаючи з 16 р. кожні 10 років.

Кожен українець повинен запам’ятати – єдиний спосіб захиститись від дифтерії – вакцинація. З 1991 по 1998 роки в Україні була епідемія дифтерії, яка забрала життя в 700 осіб. Загалом за 7 років захворіло близько 200 тисяч людей.

Наразі в Україні складна ситуація з рівнем вакцинації від дифтерії. Тільки половина малюків отримали три необхідні вакцини, які мають бути зроблені до 1,5 року. А багато дорослих останню повторну вакцинацію проходили у 16 років, ігноруючи необхідність повторювати її через кожні 10 років.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Здравоохранительные органы предупреждают о токсичности «игрушечной» слизи 19 ноября 2018

Ожоги, аллергии, поражение дыхательных путей или репродуктивной системы – это только краткий перечень рисков, которые таит в себе популярная детская игрушка под названием «слизь», или «слайм».

Медики назвали привычку, "убивающую" сердце 19 ноября 2018

Отказ от завтрака доведет до инфаркта или инсульта.

Медики назвали продукт, который помогает при повышенном давлении 19 ноября 2018

Этот вид бобовых содержит много пищевых волокон.

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое