Поради лікарів: як уникнути зараження дифтерією?

24 июня 2018

За 2018 рік в Україні реєструють вже другий випадок зараження дифтерією. Хвороба зафіксована на Луганщині в м. Рубіжному. Перший випадок дифтерії також зареєстровано на Луганщині. Про це розповідає Володимир Курпіта, голова Центру громадського здоров’я.

Посадовець пояснює, що потрібно пройти вакцинацію і дорослим, і дітям. Наразі в країні це можна зробити без проблем, адже в усіх регіонах вакцини достатньо. Проблема в тому, що українці зараз не мають колективного імунітету від дифтерії. Пан Курпіта нагадує, що для захисту від дифтерії кожен дорослий повинен проводити повторну вакцинацію починаючи з 16 р. кожні 10 років.

Кожен українець повинен запам’ятати – єдиний спосіб захиститись від дифтерії – вакцинація. З 1991 по 1998 роки в Україні була епідемія дифтерії, яка забрала життя в 700 осіб. Загалом за 7 років захворіло близько 200 тисяч людей.

Наразі в Україні складна ситуація з рівнем вакцинації від дифтерії. Тільки половина малюків отримали три необхідні вакцини, які мають бути зроблені до 1,5 року. А багато дорослих останню повторну вакцинацію проходили у 16 років, ігноруючи необхідність повторювати її через кожні 10 років.

Здоров-Инфо

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Африканец четверо суток провел с ножом в глазнице и выжил 25 сентября 2018

В ЮАР мужчина четыре дня прожил с 10-сантиметровым лезвием в черепе, дожидаясь операции.

Живые души мертвых: как отмечают самый яркий праздник Мексики (ФОТО) 25 сентября 2018

Скульптуры из скелетов, лица, раскрашенные под черепа, карнавальные костюмы — все это не Хеллоуин, а День мертвых...

Как купить обувь для мальчика в интернете? 25 сентября 2018

Для каждых родителей приобретение детских вещей – ответственное мероприятие, от которого зависит здоровье их сыновей и дочек

+ Добавь комментарий
 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Ansi Beauty 0.3
Ansi Beauty

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое