Причина, через яку мед більше не вважається корисним для діабетиків

1 мая 2026

Тепер кажуть, що діабетикам мед не можна.

мед

Основна причина обмежень полягає у високому глікемічному індексі продукту. Мед викликає різке підвищення рівня цукру в крові відразу після вживання.

За наявності цукрового діабету чи інсулінорезистентності такі коливання становлять серйозну загрозу для судин та обміну речовин. Раніше була думка, що діабетикам ложку меду можна.


Наразі позиція категорична: ні. Це призводить до дуже швидкого підйому цукру в крові, а такі гойдалки найбільш небезпечні. При найменших клінічних ознаках діабету мед повинен бути повністю виключений з раціону, оскільки він провокує надмірне навантаження на підшлункову залозу.

zdorovia.com.ua

Хочеш дізнатися більше — читай відгуки

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Смачний напій, який надає бадьорості та покращує настрій 21 июня 2026

Регулярне вживання какао чинить позитивний вплив на організм.

Лубінець назвав кількість українських біженців 21 июня 2026

За даними УВКБ ООН, понад 5,7 млн українців через збройну агресію проти України були змушені виїхати за кордон.

У Києві в Гідропарку хлопець стрибнув з моста та не виплив: тіло знайшли через три доби 21 июня 2026

У Києві в Гідропарку хлопець стрибнув з моста та не виплив: тіло знайшли через три доби. Подробиці трагедії Офіційної інформації щодо трагедії наразі не має

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medportal24 5.0
Medportal24

Отзывов: 1

Фара Сервіс 5.0
Фара Сервіс

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше