Мамолог розказав про рак грудей: міфи, правда і приводи для оптимізму

21 октября 2022

Страх перед таким захворюванням, як рак молочних залоз, знайомий більшості наших сучасниць. Щоб зрозуміти причину такого занепокоєння, досить подивитися дані статистики: щорічно в Україні захворюють на рак грудей приблизно 14500 жінок. І приховувати цю інформацію вже просто неможливо!

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Джоді Фостер з 26-річним сином попозувала на кінопремії. Фото 25 февраля 2025

62-річна голлівудська акторка Джоді Фостер з'явилася на хіднику премії SAG Awards 2025 не з дружиною Олександрою Хедісон, як зазвичай, а з сином Чарлі. Ця подія не могла залишитися без уваги, адже вихід можна вважати справді рідкісним.

У Києві п’яний студент-іноземець на переході збив чоловіка та намагався втекти 25 февраля 2025

У Києві п’яний студент-іноземець на переході збив чоловіка та намагався втекти. Подробиці та фото Зловмиснику загрожує кримінальна відповідальність

Не кава і не чай: які три напої допоможуть швидко схуднути 25 февраля 2025

Ці напої дуже легко приготувати вдома, вони містять мінерали, вітаміни й антиоксиданти, тому будуть надзвичайно корисними для здоров’я.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

.  
.

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше