23 мая 2023
Фрукти корисні для організму, адже містять велику кількість мікроелементів та вітамінів. Недавно вчені дізналися, який фрукт найкорисніший. Які результати показали дослідження?
← Вернуться на предыдущую страницу
Трамп відповів, чи вплинула Меланія на його рішення щодо України 17 июля 2025
Американський лідер назвав свою дружину "вельми розумною" та "схожою" на нього: вона прагне зупинити війну.
Сара Мішель Геллар у міні з метеликами попозувала з чоловіком на прем'єрі фільму, який звів їх 28 років тому 17 июля 2025
Зірка серіалу про Баффі - винищувачку вампірів, Сара Мішель Геллар з'явилася разом зі своїм чоловіком, Фредді Принцом-молодшим на прем'єрі сіквелу фільму "Я знаю, що ви зробили минулого літа", в якому він зіграв головну роль.
"Міс Всесвіт Україна"-2022 Вікторія Апанасенко вразила кількістю скинутих кіло 17 июля 2025
Переможниця "Міс Всесвіт Україна"-2022 Вікторія Апанасенко розказала, скільки скинула майже за рік після вагітності.